• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

•     20 września to dzień ważny dla wszystkich Przedszkolaków. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej. Był to niezwykły dzień obchodzony także w naszym przedszkolu. Na wszystkie dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Przedszkolaki ubrane w odświętne stroje zostały zaproszone do wspólnej zabawy, tańców przy ulubionej muzyce. Zorganizowano też zabawy z chustą animacyjną. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Dla nowo przybyłych dzieci był to wyjątkowy dzień, ponieważ zostały przyjęte do grona przedszkolaków poprzez uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka”. Nie mogło też zabraknąć wspólnego odśpiewania w każdej grupie ,,Hymnu Przedszkolaka" oraz wypuszczenia kolorowych balonów z helem przez przedstawicieli poszczególnych grup. Na zakończenie zajęć każde z dzieci otrzymało medal Super Przedszkolaka. Życzymy wszystkim, maluszkom i starszakom samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

• DZIEŃ KROPKI

•    W dniu 15 września obchodzony jest na całym świecie Międzynarodowy Dzień Kropki. Święto to ma na celu pobudzić wśród najmłodszych kreatywność, pomysłowość oraz dodać odwagi do tworzenia niezwykłych rzeczy. Tego dnia w naszym przedszkolu poznaliśmy genezę tego święta, a także historię dziewczynki o imieniu Vashti, której zwyczajna kropka odmieniła świat. Opowieść ta uświadomiła dzieciom, że każdy z nas posiada jakieś ukryte zdolności. Dodatkowo nauczyciele przygotowali mnóstwo ciekawych zabaw, poprzez które najmłodsi mogli poznać swoje mocne strony, wspaniale się bawiąc i tworząc wyjątkowe prace.

• Ubezpieczenie - wpłaty

• Drodzy Rodzice

Rada Rodziców Zespołu Szkół informuje, że aktywne jest już konto bankowe, na które mogą Państwo dokonać opłaty za ubezpieczenie dzieci.

Wybraną wysokość składki ubezpieczeniowej należy wpłacić na konto Banku PEKAO 74 1240 4751 1111 0011 1801 3892 wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz daty urodzenia dziecka.