Menu

 • Zajęcia czytelnicze z Franklinem

  Zajęcia czytelnicze z Franklinem

  W dniu 14 listopada 2018 roku dzieci z grup I – VI uczestniczyły w zajęciach czytelniczych prowadzonych przez Panią Bibliotekarkę Alicję Rączkę. Ku naszemu zdziwieniu, Pani Ala przybyła do przedszkola z ulubieńcem wszystkich dzieci, żółwiem Franklinem. Po serdecznym powitaniu żółwika przez dzieci, wszyscy z uwagą słuchali książki opowiadającej o jego pierwszej wizycie w bibliotece. Następnie odbyła się rozmowa na temat zasad obowiązujących czytelników i dzieci zostały zaproszone do Publicznej Biblioteki w Malawie i wypożyczenia kolejnych książek opisujących przygody żółwika. Na zakończenie wszyscy ochoczo pozowali do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia z zaproszonymi gośćmi. Dziękujemy Pani Alicji i Franklinowi za wizytę w naszym przedszkolu i interesującą lekturę.

  Do zobaczenia w bibliotece!

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/588

 • Szanowni Rodzice i Opiekunowie

  W trosce o zdrowie dzieci i młodzieży Minister Edukacji Narodowej - Anna Zalewska oraz Główny Inspektor Sanitarny - Jarosław Pinkas skierowali do Państwa list dotyczący zabezpieczenia dzieci przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne.
  Treść listu znajduje się w zakładce "Dla rodziców": https://przedszkolemalawa.edupage.org/text/?text=text/text1&subpage=1

   

 • 100 LAT NIEPODLEGŁEJ

  100 LAT NIEPODLEGŁEJ

  W tym roku przypada okrągła,100 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W naszym przedszkolu takie wydarzenie nie mogło przejść bez echa. Już miesiąc wcześniej pod okiem nauczycieli przedszkolaki przygotowywały się do tych obchodów z dużym rozmachem. Wykonały kotyliony, dekoracje ścienne, uczyły się wierszy i piosenek patriotycznych, wzięły udział w przedszkolnym konkursie patriotycznym. Uczyły sie i utrwalały słowa naszego hymnu narodowego oraz prawidłowej postawy podczas śpiewu. To wszystko przybliżało nas do uroczystego przeżywania tego wydarzenia na skalę krajową.

   Aby w końcu uczcić tak ważną dla naszego kraju rocznicę, 8 listopada odbył się w naszym przedszkolu po raz trzeci, Gminny Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej „100 lat Niepodległej”. Wytypowane przedszkolaki z całej gminny recytowały bądź śpiewały piosenki o tematyce patriotycznej w odświętnych strojach. A jury miało nie lada „twardy orzech do zgryzienia” aby wyłonić laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych i nagrodzić najlepsze wykonania dzieci.

  Został również zorganizowany Przedszkolny Konkurs Plastyczno-Patriotyczny „100 lat WOLNOŚCI!” przez nauczycieli gr. III „Motylki”, dzięki któremu dzieci mogły przelać swoje wyobrażenia  i wiadomości na kartkę papieru.

  Nasi „Tropiciele” i „Smerfy” również chcieli uczcić obchody 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Dzieci odwiedziły cmentarz na którym zaświeciły symboliczne światełko na grobach żołnierzy AK.

  W drugi dzień, 9 listopada nasze przedszkolaki wzięły udział w Ogólnopolskiej Akcji „Bicia rekordu dla Niepodległej – wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego”. Przed zaśpiewaniem hymnu, gr. IV „Sówki”, wystąpiła z uroczystą Akademią. Przedszkolaki, tańczyły, śpiewały i recytowały wiersze. O 11.11 w pozycji na baczność i w strojach galowych dzieci odśpiewały Hymn Polski.

  Obchody 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w naszym przedszkolu na długo pozostaną w naszej pamięci, gdyż jak każdy Polak ważna jest dla nas nasza Ojczyzna i jej historia.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/587

   

 • SÓWKI - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

  SÓWKI - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

   W dniu 09 listopada 2018 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji przedszkolaki z grupy IV „Sówki” zaprezentowały program „100 lat Niepodległej”. Uroczystość rozpoczęła pani wicedyrektor Brygida Korab witając zebrane dzieci oraz przybyłych gości. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Podczas występu dzieci recytowały patriotyczne wiersze, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały taniec z szarfami. Na zakończenie wszyscy odśpiewali hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. 

  Dziękujemy wszystkim za przybycie, a rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/586

 • KONKURS PATRIOTYCZNY "100 LAT NIEPODLEGŁEJ"

  08 listopada 2018 r. w Zespole Szkół w Malawie odbyła się III edycja Gminnego Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej pt. ,,100 lat Niepodleglej”. W konkursie uczestniczyły przedszkolaki z terenu Gminy Krasne.

  Celem tego konkursu było:

  • Pielęgnowanie postaw patriotycznych.
  • Upowszechnianie kultury języka polskiego wśród dzieci.
  • Popularyzowanie piękna i wartości narodowej kultury polskiej.
  • Rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań poezją i piosenkami patriotycznymi.
  • Rozwijanie recytatorskich wokalnych i aktorskich uzdolnień dzieci.
  • Promocja talentów.
  • Uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

  Czterdzieści jeden przedszkolaków z całej Gminy Krasne zaprezentowało swoje talenty.

  ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W KRASNEM – 14 osób

  PRZEDSZKOLE W STRAŻOWIE – 6 osób

  PRZEDSZKOLE W PALIKÓWCE -6 osób

  ZESPÓŁ SZKÓŁ W MALAWIE – 16 osób

  Na tę uroczystość przybyli goście: dyrektorzy, nauczyciele oraz rodzice dzieci z gminnych przedszkoli.

  Nad całym konkursem czuwało specjalnie powołane na tę okazję jury.

  Na początku Pan dyrektor Zespołu Szkół w Malawie Jan Żyłka przywitał wszystkich zebranych gości, następnie zwrócił uwagę na wartość pielęgnowania pięknej polskiej kultury. W dalszej części Pani dyrektor Brygida Korab przedstawiła cel konkursu, a następnie na scenę zaprosiła dzieci z najstarszych grup „Smerfy” i  „Tropiciele”, które pod kierunkiem Pani Teresy Lampart Halaburdy i Kamili Woty zaprezentowały pokazowy taniec „Polonez”. Po wspaniałym występie tancerzy, odbyła się główna część naszej uroczystości, czyli patriotyczny konkurs recytatorsko - piosenkarski.

  Na naszej scenie zabrzmiało dziewiętnaście  pieśni patriotycznych oraz dwadzieścia dwa  wiersze.

  Wszystkie dzieci zaprezentowały bardzo wysoki poziom i był to konkurs niezwykle wyrównany.

  Po naradzie jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach: wiersz i piosenka.

  W kategorii wiersz: (5 – 6 latki)

  I miejsce zajął Jakub Panek (Krasne)

  II miejsce zajął Mikołaj Magierski (Krasne)

  III miejsce zajęła Natalia Pryk (Palikówka)

  W kategorii piosenka:

  I miejsce zajęła Anna Ruszała ( Malawa)

  II miejsce zajęła Alicja Decowska ( Malawa)

  III miejsce zajęła Aleksandra Nowacka ( Palikówka)

  Wiersz w kategorii(3 – 4 latki):

  I miejsce zajął Szymon Kawalec (Malawa)

  II miejsce zajął  Franciszek Szuberla (Malawa)

  Piosenka w kategorii( 3-4 latki)

  - I miejsce zajęła Zuzanna Głowiak (Strażów)

  II miejsce zajęły Emilia Chmielowiec –( Krasne) i Oliwia Magierska (Krasne)

  III miejsce zajęła Anastazja Hozer (Malawa)

   

  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, oraz upominki. To była niezwykła uroczystość pełna emocji i wzruszeń. Serdeczne gratulacje i podziękowania należą się wszystkim małym wykonawcom. Dziękujemy także wszystkim nauczycielom i rodzicom za ogromne zaangażowanie, poświęcony czas i trud w przygotowaniu swoich pociech do występu.

  Organizatorzy: Jolanta Bobeł, Kamila Wota, Renata Michna

  http://przedszkolemalawa.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=584

 • 100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI

  100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI

   

  Zgodnie z przyjętą ustawą 12 listopada 2018 r. będzie
  Świętem Narodowym z okazji
  Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości
  Rzeczypospolitej Polskiej.

  W zwizku z tym przedszkole w tym dniu będzie nieczynne.

 • ,,STARSI KOLEDZY MŁODSZYM" UCZNIOWIE MISIOM

  ,,STARSI KOLEDZY MŁODSZYM" UCZNIOWIE MISIOM

  7 listopada 2018 r. dzieci z grupy II "Misie" gościły u siebie uczniów klasy Ia: Maksia i Krystiana wraz ze swoją wychowawczynią Panią Beatą Głowiak. Chłopcy zapoczątkowali cykliczne spotkania czytelnicze starszych koleżanek i kolegów ze szkoły w grupie Misiów. Uczniowie zaprezentowali utwór D. Niewoli pt. „Baśń o magicznym słowie”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały czytanego utworu i bezbłędnie odpowiadały na pytania dotyczące jego treści. Na koniec czekał wszystkich słodki poczęstunek oraz kolorowanki.

  Dziękujemy chłopcom oraz Pani Beacie za zaangażowanie i zaproszenie młodszych koleżanek i kolegów do świata książek. Zapraszamy ponownie.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/585

 • ZOSTAŃ POMOCNIKIEM ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA !!!

  ZOSTAŃ POMOCNIKIEM ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA !!!

  Jak co roku Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci przygotowuje

  się do wielkiego spotkania ze świętym Mikołajem podczas którego

  będzie on rozdawał prezenty swoim Pacjentom i ich Rodzeństwu!

   

  Jeżeli chcą Państwo wesprzeć tę akcję i pomóc w przygotowaniu

  prezentów Świętemu Mikołajowi bardzo prosimy przynieść

  do przedszkola jakieś upominki dla podopiecznych Hospicjum.

   

  Mikołajkowe dary można składać do dnia 23.11.2018 r.

  u wychowawców grup. Liczy się nawet najmniejszy gest,

  bo razem możemy wiele.

   

  Więcej informacji udzielą Państwu

  koordynatorzy akcji: Agnieszka Kuczma i Małgorzata Kruczek

   

  … OTWÓRZ SWOJE SERCE NA POMOC INNYM

 • MUZEUM DOBRANOCEK I PODZIEMNA TRASA TURYSTYCZNA

  MUZEUM DOBRANOCEK I PODZIEMNA TRASA TURYSTYCZNA

  We wtorek 6 listopada dzieci z grupy VI Tropiciele pojechały na wycieczkę do Muzeum Dobranocek oraz Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie.  Dzieci zwiedziły trasę, która składa się z 40 połączonych ze sobą pomieszczeń, położonych na trzech kondygnacjach na głębokości od 0,5 do 10 metrów pod powierzchnią rynku rzeszowskiego. Z podziemnej trasy udaliśmy się do Muzeum Dobranocek Wojciecha Jamy, gdzie mogliśmy podziwiać kolekcje pamiątek popularnych animacji dla dzieci. To miejsce jest wyjątkowe, gdyż można się przenieść do krainy wspomnień i wzruszeń, a dzieciom przybliżyć dawne postacie bajek. Dzieciom bardzo podobała się wycieczka i z uśmiechem wróciły do przedszkola.

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/583

 • FABRYKA CZEKOLADY

  FABRYKA CZEKOLADY

  Na słodko przedszkolaki z grupy III „Motylki” rozpoczęły dzień 31 listopada 2018 roku. Wyprawa do Fabryki Czekolady „Coco de mer” nie trwała długo, bo znajdująca się w Rzeszowie wytwórnia była spełnieniem marzeń dla nie jednego przedszkolaka. Degustacja, wytwór własnej tabliczki czekolady, esy floresy pisane brązową słodkością sprawiły dzieciom wiele radości i ten dzień na długo pozostanie w pamięci „motylkom”. Po czekoladowym wysiłku czekała na dzieci sala zabaw pełna ciekawych i kolorowych sprzętów. Pamiętajmy, że smakowity brązowy rarytas to bomba samych dobrych wartości odżywczych, dający nie tylko smakowe przyjemności.

  Słodko dziękujemy Fabryce Czekolady „Coco de mer” za przyjemnie spędzony czas.

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/582

 • DZIECIAKI MLECZAKI

  DZIECIAKI MLECZAKI

  30 października 2018 roku nasze przedszkole odwiedzili  animatorzy programu „Dzieciaki Mleczaki”. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej opowieści o mleku. Najmłodsi chętnie opowiadali o ulubionych mlecznych przysmakach i wymieniali się doświadczalniami kulinarnymi. Zosia i Franek, czyli Dzieciaki Mleczaki poprzez zabawę i aktywność fizyczną zaprezentowali dzieciom zdrowotne walory mleka. Dziękujemy za odwiedziny i przeprowadzenie ciekawych warsztatów.

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/581

 • SPOTKANIE Z PANIĄ BIBLIOTEKARKĄ

  SPOTKANIE Z PANIĄ BIBLIOTEKARKĄ

  30 października 2018 roku nasze przedszkole odwiedziła pani Małgorzata Antczak – pracownik biblioteki w Krasnem. Pani Małgorzata przyszła do przedszkolaków w towarzystwie smoka Maciusia i przeczytała książkę pt. „Smok Maciuś detektywem”. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowiadania i bezbłędnie odpowiadały na zadawane pytania. Dziękujemy za odwiedziny i niespodziankę.

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/580

 • WYJŚCIE NA CMETARZ

  WYJŚCIE NA CMETARZ

  Okres przed uroczystością Wszystkich Świętych to odpowiedni moment na wspomnienie o tych, którzy odeszli od nas, czas na rozmowy dotyczące szacunku dla zmarłych i o odpowiednim zachowaniu się w takim miejscu, jakim jest cmentarz. W związku z tym w dniu 31.10.2018 r. przedszkolaki z grupy I „Pszczółki” i II „Misie” wraz z wychowawczyniami wybrały się na pobliski cmentarz, aby zapalić znicze na opuszczonych grobach. Celem spaceru było również oddanie hołdu żołnierzom Armii Krajowej, którzy polegli w akcji zorganizowanej 26 lipca 1944 roku, gdy bronili nasz kraj przed powracającymi z frontu oddziałami niemieckimi. Dzieci wspólnie pomodliły się za poległych, wspominając przy tym swoich bliskich zmarłych.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/578

 • PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

  PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

  Dnia 26 października 2018 roku w Gminnym Przedszkolu w Malawie odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”.

  Bohaterami spotkania były najmłodsze dzieci z grupy I ,,Pszczółki” i grupy II ,,Misie”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice, dyrektor Zespołu Szkół w Malawie pan Jan Żyłka , wicedyrektor pani Brygida Korab oraz Wójt Gminy Krasne Wilhelm Woźniak
  Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielek. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami: recytatorskimi, wokalnymi, tanecznymi, ale również wielką odwagą.
  Puntem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie, a po jego złożeniu Pan Dyrektor ogromnym ołówkiem dokonał aktu pasowania. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy i upominki.
  To miłe spotkanie zakończyło się wspólną fotografią oraz zaproszeniem na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

  Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/579

 • STARSI KOLEDZY MŁODSZYM – UCZNIOWIE CZYTAJĄ MOTYLKOM

  STARSI KOLEDZY MŁODSZYM – UCZNIOWIE CZYTAJĄ MOTYLKOM

  Dzieci z grupy III - Motylki w dalszym ciągu kontynuują spotkania czytelnicze z uczniami Zespołu Szkół w Malawie, zapoczątkowane w ubiegłym roku szkolnym. W każdy piątek gościmy starsze koleżanki i kolegów, którzy przenoszą nas w magiczny świat literatury. W miesiącu październiku gościliśmy Lenkę, siostrę Bartusia, Julitkę, siostrę Nataniela, Maję, Dominika, Gabrysia, Darka, Oskara i Kubę. Uczniowie zaprezentowali literaturę, w której dobór treści odpowiadał potrzebom i gustom najmłodszych, przy czym dzieła te wykazywaływalory wychowawcze i edukacyjne. Poznaliśmy przygody smerfów, detektywa Lucjana Zagadkę i jego rezolutną córkę Lusię, sympatycznych słoni Elmera i Wilbura oraz wesołą Matyldę. Co piątek z niecierpliwością czekamy na miłych gości i nowe propozycje czytelnicze.

  Dziękujemy uczennicom i uczniom za zaangażowanie w rozwijanie zainteresowań czytelniczych przedszkolaków! Do zobaczenia w listopadzie!

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/577

 • AKADEMIA NAUKI

  AKADEMIA NAUKI

  30 września 2018 r dzieci z grupy V i Vi uczestniczyły w zajęciach z cyklu ,, Akademia Nauki". Tematem spotkania było Powietrze. Podczas wielu zabawnych i ciekawych doświadczeń przedszkolaki dowiedziały się np. jak ciężkie jest powietrze. jak dużo jest powietrza w sali lekcyjnej, a także gdzie go po prostu nie ma? Prowadząca warsztaty Pani Ola zagwarantowała świetną lekcję chemii i fizyki angażując dzieci do przeprowadzania doświadczeń.

  Dziękujemy za wspólną naukę i zabawę.

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/576

 • WYCIECZKA DO PIEKARNI

  WYCIECZKA DO PIEKARNI

  29 października 2018 r. dzieci z grupy I "Pszczółki" i II "Misie"udały się na wycieczkę do piekarni w Kraczkowej. Podczas wycieczki przedszkolaki miały możliwość zobaczyć jak piekarnia wygląda od środka. Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się pracy piekarza, poznały etapy powstawania pieczywa oraz produkty potrzebne do jego wypieku. Zobaczyły maszyny, które pomagają w pracy piekarzowi, a pracownicy piekarni pokazywali sposoby zaplatania chałek, rogali, służyli informacjami na temat wypieku chleba. W piekarni wszystko było ciekawe: ogromne misy na ciasto, wózki z upieczonym chlebem, krajalnica i wielkie łopaty do wysadzania pieczywa. Największe wrażenie wywarł na przedszkolakach ogromny piec, który miał wiele poziomych drzwiczek. Na koniec dzieci zostały obdarowane pysznymi słodkościami.                                                                                    

  Dziękujemy właścicielom i pracownikom, dzięki którym możliwa była realizacja wycieczki do piekarni.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/575

 • SPOTKANIE Z POLICJĄ

  SPOTKANIE Z POLICJĄ

  24 października 2018 roku nasze przedszkole odwiedziły panie policjantki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie z wydziału ruchu drogowego. Panie przedstawiły dzieciom swoją pracę, opowiedziały czym zajmują się na co dzień. Policjantki wyjaśniały jak należy poruszać się po drogach, by bezpiecznie dotrzeć do celu, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie. Przypomniały dzieciom jak należy przechodzić przez przejście dla pieszych. Funkcjonariuszki podkreśliły również istotną rolę stosowania elementów odblaskowych.

  Dziękujemy za odwiedziny w naszym przedszkolu i ciekawe zajęcia.

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/574

 • JESTEŚMY POLAKAMI- ZAJĘCIA PATRIOTYCZNE

  JESTEŚMY POLAKAMI- ZAJĘCIA PATRIOTYCZNE

  18 października w naszym przedszkolu dzieci z wszystkich grup pracowały na zajęciach według scenariusza opracowanego specjalnie w związku ze zbliżającą się 100- tną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Scenariusz ten wynika z realizacji planu Programu Wychowawczego z elementami profilaktyki. Temat zajęć brzmiał ,, Jesteśmy Polakami, "a ich celem  było uwrażliwienie dzieci na przywiązanie do swojej ojczyzny, rozpoznawanie symboli narodowych i budzenie szacunku do wartości patriotycznych. Poprzez śpiew hymnu państwowego, recytację wierszy o Polsce czy wspólne rozwiązywanie krzyżówki dzieci na pewno zapamiętają cenne wskazówki nauczycieli, że naszą ojczyzną jest Polska, a my, jej mieszkańcy ,,Jesteśmy Polakami".

  Dziękujemy koleżankom za przeprowadzenie zajęć, czyli krótkiej lekcji historii.

  Zespól do spraw realizacji programu wychowawczego: Paulina Kwiatek- Buż i Teresa Lampart- Halaburda.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/573

 • MOTYLKI W BIBLIOTECE

  MOTYLKI W BIBLIOTECE

  W poniedziałek, 22 października, dzieci z grupy III udały się do Publicznej Biblioteki w Malawie na zajęcia czytelnicze, które poprowadziła Pani Bibliotekarka. Pani Alicja zaprezentowała przedszkolakom dwa jesienne opowiadania: Zofii Poletyło„Jesień jeżyka” oraz Barbary Czarnik „Deszcz i borowik”. Po wysłuchaniu utworów, dzieci podziwiały piękne ilustracje znajdujące się w książce oraz odpowiadały na pytania dotyczące czytanego tekstu. Na zakończenie spotkania, każdy przedszkolak mógł obejrzeć księgozbiór biblioteki i wybrać książkę, którą wypożyczyliśmy.

  Dziękujemy Pani Alicji za miłe spotkanie, ciekawą lekturę oraz upominki!

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/572

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Gminne Przedszkole w Malawie
  Malawa 199B
  36-007 Krasne

  Wicedyrektor mgr Brygida Korab przyjmuje strony:
  wtorek 7.30 - 9,30
  piątek 8.00 - 10,00
  (w innych dniach: po wcześniejszym umówieniu się osobistym lub telefonicznym – tel. 17 230 03 20)
 • 17 230 03 20
  17 230 03 22

Galeria zdjęć