Kwoty do zapłaty za dyżur wakacyjny dla dzieci z przedszkola w Malawie będzie do sprawdzenia od 1 września na koncie edziecko.dipolpolska.pl, zaś dla dzieci z innych przedszkoli w godzinach 8.00 – 12.00 pod numerem telefonu 17 23 00 315 lub w swoim przedszkolu.

Wpłaty należy dokonać do 12-go września na rachunek bankowy przedszkola:

Express Bank Spółdzielczy w Rzeszowie, O/Krasne

41 9176 1048 2001 0002 0415 0001

Gminne Przedszkole w Malawie

tytułem: grupa wakacyjna wraz z imieniem i nazwiskiem dziecka

• Drodzy Rodzice

Spotkanie z rodzicami związane z organizacją nowego roku szkolnego odbędzie się 30 sierpnia 2023 r. o godzinie 16:00. Spotkanie rozpocznie się w sali gimnastycznej, następnie udacie się Państwo z wychowawcami do sal poszczególnych grup.

Serdecznie zapraszamy wszystkie nowoprzyjęte dzieci wraz z opiekunami, które od nowego roku szkolnego 2023/2024 rozpoczną edukację przedszkolną na zajęcia adaptacyjne organizowane w naszym przedszkolu 31 sierpnia 2023 r. w godzinach od 9:00 do 12:00.

Celem zajęć adaptacyjnych jest ułatwienie dzieciom wkroczenia w świat życia przedszkolnego. Podczas zajęć dzieci będą miały możliwość poznać przedszkole, uczestniczyć w zajęciach ruchowych, plastycznych i edukacyjnych oraz zabawach integracyjnych.

Prosimy o przyniesienie obuwia zmiennego dla dzieci i opiekunów.

Z pozdrowieniami Dyrekcja i Nauczyciele