• Opłaty

• Opłata za opiekę wychowania przedszkolnego od 1 września 2023 r. wynosi 1,30 zł za godzinę. Opłata naliczana jest dziennie po przekroczeniu 5 godzin bezpłatnych, które rozpoczynają się od momentu zarejestrowania dziecka. Płatna jest każda rozpoczęta godzina. Opłaty naliczana są po zakończeniu danego miesiąca płatne w kolejnym miesiącu za wykorzystane posiłki i czas ponad pięć darmowych godzin.

ZASADY_ELEKTRONICZNEGO_REJESTROWANIA_CZASU_POBYTU_DZIECKA_W_PRZEDSZKOLU.pdf

Stawka żywieniowa 8,00 zł / dzień

Język angielski oraz zajęcia logopedyczne  finansowane są przez Gminę Krasne.

Numer konta do wpłat za pobyt dziecka w przedszkolu

41 9176 1048 2001 0002 0415 0001

Na druku płatności "tytułem" należy wpisać imię i nazwisko dziecka, grupa (do której dziecko uczęszcza), miesiąc za który jest opłata

termin płatności: do 12-go każdego miesiąca

Obecnie informację o wysokości opłaty za przedszkole należy sprawdzić na stronie internetowej eDziecko logując się na konto osobiste dziecka.
          W tym celu należy wejść na stronę edziecko.dipolpolska.pl
          Loginem jest numer karty, a pierwszym hasłem: 1111111111, które Państwo mogą zmienić.

Prosimy o terminowe wpłacanie należności zgodnie z naliczeniem.