Nakrętki dla Amelki

"Pomóżmy Amelce cieszyć się życiem" - pod takim hasłem przebiega w naszym przedszkolu akcja zbierania nakrętek dla Amelki Czekańskiej z Krasnego, która cierpi na zespół Aperta, niezwykle rzadką dolegliwość - wrodzoną wadę układu kostnego. Zakrętki można składać do pojemnika znajdującego się w holu wejściowym przedszkola. W każdą pierwszą środę miesiąca nakrętki przekazywane są do punktu zbiorczego w Krasnem na rzecz Amelki.
Zebrane w ten sposób fundusze przeznaczone są na bardzo kosztowne leczenie i rehabilitację Amelki.
Zapraszamy do nieustannego wspierania naszego przedsięwzięcia - NIE WYRZUCAJ NAKRĘTEK - PRZYNIEŚ JE DO NAS!
Dodatkowo można również osobiście przekazać na rzecz dziewczynki zbierać makulaturę oraz butelki PET do budynku Crasnovii w Krasnem w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach: 16.00 - 20.00.

W imieniu Amelki serdecznie dziękujemy za każdą oddaną zakrętkę.