•                     Drodzy Rodzice

W lipcu przedszkole jest nieczynne.

Wszystkie dzieci z przedszkoli: Malawa, Krasne i Palikówka, których rodzice złożyli wniosek i zaświadczenia o zatrudnieniu zostały przyjęte na dyżur wakacyjny  od 1 do 25 sierpnia 2023r.

Opłatę za miesiąc czerwiec 2023 r. (posiłki i opiekę) należy dokonać do 12 lipca 2023 r. dokładnie według naliczenia systemu.
            Prosimy o terminową i zgodną z naliczeniem wpłatę należności.

• WYCIECZKA DO PSTRĄGOWEJ

• W dniu 29 czerwca nasze przedszkolaki odwiedziły Zagrodę „Janczar” w Pstrągowej. Dzieci zwiedziły ośrodek jeździecki, mogły przejechać się na koniu wierzchem oraz bryczką. Poza tym wzięły udział w warsztatach pieczenia chleba a upieczone chlebki przyjechały z nimi do przedszkola. Nie zabrakło również rozrywki na placu zabaw. Dzień był niezwykle udany, zabawa świetna a wspomnienia mamy nadzieję, że zostaną na długo w pamięci przedszkolaków.