AKADEMIA AQUAFRESH

„Akademia Aquafresh - ogólnopolski program profilaktyki zdrowotnej"

W tym, roku nasze przedszkole zgłosiło się do akcji Aquafresh. Jest to program, w którym uczymy przedszkolaki jak prawidłowo dbać o ząbki. Akademia Aquafresh otwarta została z myślą o najmłodszych, koncentrując się na profilaktyce stomatologicznej dzieci w wieku przedszkolnym. Program Akademii został tak przygotowany, aby prowadzone w przedszkolach zajęcia mogły być kontynuowane w domu przez rodziców.

Chcemy aby nasze przedszkole w pełni zaangażowało się w akcję, dlatego też zapraszamy rodziców do zabawy - do 30 listopada 2016 w naszym przedszkolu będziemy zbierać paragony z dowodem zakupu produktów Aquafresh. Jeden paragon to jeden punkt dla naszego przedszkola.

Liczymy na wsparcie z Państwa strony!!