Menu

Cała Polska Czyta Dzieciom Cała Polska Czyta Dzieciom - dyplomy uznania AKADEMIA AQUAFRESH MAMO, TATO WOLĘ WODĘ! BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE Kubusiowi Przyjaciele Natury CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS Dzieciństwo bez próchnicy MALI uczniowie idą do szkoły Przedszkole z Pasją Poranki logopedyczne Nakrętki dla Amelki Sprintem do maratonu Akademia Zdrowego Przedszkolaka Relacje z projektu Akademia Zdrowego Przedszkolaka Podsumowanie 9 edycji "Mamo, tato, wolę wodę" ,,CAŁE PRZEDSZKOLE ZBIERA BATERIE’’ DZIECIAKI MLECZAKI

Projekty i przedsięwzięcia

AKADEMIA AQUAFRESH

„Akademia Aquafresh - ogólnopolski program profilaktyki zdrowotnej"

W tym, roku nasze przedszkole zgłosiło się do akcji Aquafresh. Jest to program, w którym uczymy przedszkolaki jak prawidłowo dbać o ząbki. Akademia Aquafresh otwarta została z myślą o najmłodszych, koncentrując się na profilaktyce stomatologicznej dzieci w wieku przedszkolnym. Program Akademii został tak przygotowany, aby prowadzone w przedszkolach zajęcia mogły być kontynuowane w domu przez rodziców.

Chcemy aby nasze przedszkole w pełni zaangażowało się w akcję, dlatego też zapraszamy rodziców do zabawy - do 30 listopada 2016 w naszym przedszkolu będziemy zbierać paragony z dowodem zakupu produktów Aquafresh. Jeden paragon to jeden punkt dla naszego przedszkola.

Liczymy na wsparcie z Państwa strony!!

Aktualności

Kontakt

 • Gminne Przedszkole w Malawie
  Malawa 199B
  36-007 Krasne

  Wicedyrektor mgr Brygida Korab przyjmuje strony:
  wtorek 7.30 - 9,30
  piątek 8.00 - 10,00
  (w innych dniach: po wcześniejszym umówieniu się osobistym lub telefonicznym – tel. 17 230 03 20)
 • 17 230 03 20
  17 230 03 22

Galeria zdjęć