Dokumenty do pobrania Rekrutacja do przedszkola Rada Rodziców Zajęcia dodatkowe Programy wychowania przedszkolnego

Rekrutacja do przedszkola

Potwierdzenie_woli_przyjecia_dziecka_do_przedszkola.pdf

Wniosek_o_przyjecie_do_przedszkola.pdf

Zal_1_do_rekrutacji.docx

Zal_2_do_rekrutacji.docx

Regulamin_Rekrutacji._Gminnego_Przedszkola_w_Malawie.pdf

Zarzadzenie_Wojta_Gminy_Krasne.pdf

Zal._do_Zarzadzenia_Wojta_Gminy_Krasne.pdf

Szanowni Rodzice,

Zgłoszenie dziecka do przedszkola polega na:

1. pobraniu z przedszkola lub ze strony internetowej przedszkola wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola.

Proces rekrutacji nie obejmuje dzieci, które obecnie uczęszczają do przedszkola. Rodzice tych dzieci składają deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego do dnia 28 lutego 2017 r.

1. złożeniu wypełnionego wniosku w przedszkolu od dnia 1 do 31 marca 2017 r. w przedszkolu w gabinecie dyrektora lub w sali nr 4 (na parterze).

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdują się na tablicy ogłoszeń w budynku przedszkola oraz na stronie internetowej przedszkola (zakładka „Dla Rodziców – Rekrutacja do przedszkola”).

Wzór wniosku o przyjęcie do przedszkola dostępny jest:

• w budynku przedszkola (w gabinecie dyrektora lub w sali nr 4)
  • na stronie internetowe przedszkola (przedszkolemalawa.edupage.org.pl w zakładce „Dla Rodziców – Rekrutacja do przedszkola”).

Terminy rekrutacji:

• od 1 do 31 marca 2017 r. - wydawanie i przyjmowanie wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym;
  • do 7 kwietnia 2017 r. - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola;
  • 10 kwietnia 2017 r. - podanie do publicznej wiadomości na tablicy ogłoszeń w budynku przedszkola przez komisje rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych
    i kandydatów niezakwalifikowanych;
  • Od 11 do 25 kwietnia 2017 r. - potwierdzenie przez rodzica woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia;
  • 28 kwietnia 207 r. - podanie do publicznej wiadomości na tablicy ogłoszeń w budynku przedszkola przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.