Dokumenty do pobrania Rekrutacja do przedszkola Rada Rodziców Zajęcia dodatkowe Programy wychowania przedszkolnego

OBOWIaZUJACY_Aneks_do_umowy_.pdf

GP_Malawa_Statut.pdf

PORANKI LOGOPEDYCZNE

Od września 2015 r. wprowadziliśmy nowe przedsięwzięcie edukacyjne dla dzieci. W każdej grupie prowadzone są „Poranki logopedyczne”. Mają one na celu usprawnianie aparatu oddechowego, artykulacyjnego i fonacyjnego naszych wychowanków.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EDUKACJA MUZYCZNA - współpraca z Mobilną Filharmonią

W roku szkolnym 2017/2018 rozpoczęliśmy współpracę ze "Mobilną Filharmonią" w celu prowadzenia edukacji muzycznej naszych wychowanków. Koncerty połączone z interaktywnymi zajęciami muzycznymi będą odbywać się  według ustalonego harmonogramu w cztech koncertach rocznie.

DZIEŃ ZABAWKI - każdy ostatni piątek miesiąca

Każdy ostatni piątek miesiąca jest w naszym przedszkolu Dniem Zabawki. Tego dnia dzieci mogą przynieść swoją ulubioną zabawkę z domu. Dzień zabawki jest świetną okazją do tego, żeby nauczyć się zgodnej zabawy, dzielenia się z innymi, a nie jest to łatwe, zwłaszcza u najmłodszych dzieci. Przypominamy, że do przedszkola przynosimy tylko JEDNĄ BEZPIECZNĄ zabawkę, unikajmy zabawek małych i zawierających niebezpieczne elementy, złożonych z małych części. Należy także pamiętać, iż przyniesiona zabawka może ulec zniszczeniu lub zaginięciu.