Menu

 • ESKAPADA TROPICIELI- OD UPRAWY DO POTRAWY

  ESKAPADA TROPICIELI- OD UPRAWY DO POTRAWY
  Dzień 5 czerwca 2018 r. dla dzieci z grupy V był pełen atrakcji , a to za sprawą udziału w Ekspedycji Smaków w ramach programu "Od uprawy do potrawy". Była to bardzo atrakcyjna eskapada podsumowująca całoroczne zajęcia na temat zdrowego odżywiania.  W czasie wycieczki Tropiciele:
  - zdobyli wiedzę o pochodzeniu produktów i ich sezonowości;
  - mogli spróbować wielu produktów, poznać nowe smaki i odkryć różnorodność zdrowych produktów - była to inspiracja, by na co dzień wybierać produkty pełnowartościowe (w miejsce produktów przetworzonych);
  - nauczyli się prawidłowego czytania etykiet i przekonali się, że produkty posiadają różny skład i dwa produkty z pozoru identyczne mogą się bardzo różnić;
  - zdobyli wiedzę o przechowywaniu żywności: edukacja w zakresie właściwego przechowywania żywności i jej poszanowania (niemarnowanie);
  - przypomnieli sobie informacje o piramidzie żywieniową wraz z omówieniem elementów wchodzących w jej skład;
  - zdobyli wiedzę o prawidłowym nawodnieniu organizmu - rola woda i ile dziennie wody należy spożywać wody).
  W czasie wycieczki sześciolatki zwiedziły miejsca niedostępne "zwykłym" klientom robiącym zakupy w Tesco, co sprawiło im największą frajdę. Najodważniejsi mieli szansę przedstawić się i zachęcić do zakupów przez system nagłaśniający w całym sklepie.  Dzięki temu okazało się, który z Tropicieli to potencjalnie bardzo dobry specjalista od reklamy i marketingu. Dużo emocji dostarczyło przygotowanie zdrowego deseru z naturalnego jogurtu, owoców i bakalii. Każdy uczestnik dostał na pożegnanie książeczkę edukacyjną nt. zdrowych produktów oraz zdrowego stylu odżywiania się. To była bardzo interesująca wyprawa. 

   

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/522

 • DZIEŃ DZIECKA U KRASNALI

  DZIEŃ DZIECKA U KRASNALI

  Dzień 1 czerwca u Krasnalków był dniem wyjątkowym. Na zaproszenie Państwa Piotrowskich, przedszkolacy spędzili wyjątkowe chwile w ich ogrodzie. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały mieszkające tam pawie, bażanty i papugi. W skupieniu obserwowały też pracę pszczół w pobliżu uli. Dzieci życzliwie przywitał kot Bąbel, który miał ochotę na wspólną zabawę i pieszczoty. Pan Marcin przygotował zdrowy poczęstunek dla dzieci – pyszne czereśnie z własnego sadu. Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnego „Sto lat” i życzeń dla najważniejszych osób na świecie!

  Dzieci uśmiechnięte, szczęśliwe i pełne wrażeń wróciły do przedszkola.

  Serdecznie dziękujemy Państwu Katarzynie i Marcinowi Piotrowskim za zaproszenie przedszkolaków i życzliwe przyjęcie!!!

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/521

 • DZIEŃ DZIECKA U ODKRYWCÓW

  DZIEŃ DZIECKA U ODKRYWCÓW

  W Dniu 01 czerwca 2018 r. obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji nie mogło zabraknąć także atrakcji specjalnych dla naszych „Odkrywców”. Przedszkolaki rozpoczęły dzień od zabaw ruchowych. Później Dzieci spotkały się ze specjalnymi gośćmi z Indii, którzy opowiedzieli jak wygląda życie w tamtym kraju. Z zaciekawieniem podziwiały stroje i obejrzały prezentację multimedialną (zdjęcia ukażą się na stronie internetowej przedszkola). Następnie grupa VI miała zajęcia na świeżym powietrzu. „Odkrywcy” doświadczali ciekawych eksperymentów, które bardzo im się spodobały m.in.: tańczące rodzynki, uciekająca woda, czy naelektryzowany balon. Kolejną atrakcją było przebijanie balonów z ukrytymi zadaniami, z którymi świetnie poradziły sobie dzieciaki. Na końcu czekała najciekawsza atrakcja, czyli robienie wielkich baniek mydlanych. W ten niezwykły dzień nie mogło zabraknąć także smakołyków. „Odkrywcy” zjedli pyszne lody, oraz cukierki. Nie jeden przedszkolak chciałby, aby dzień dziecka trwał przez cały rok.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/520

 • TROPICIELE SOLIDARNI W NIESIENIU DOBRA

  TROPICIELE SOLIDARNI W NIESIENIU DOBRA
  Sześciolatki z grupy V z wielką przyjemnością włączyły się w zbiórkę charytatywną organizowaną przez Zespół Szkół w Malawie. Zebrano 26 sztuk różnorodnych tabliczek czekolady. Zebrane dary zostaną przekazanie z okazji Dnia Dziecka podopiecznym Podkarpackiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Porażeniem Mózgowym Daj Szansę. Cieszymy się, że do tego szlachetnego przedsięwzięcia zaangażowało się wiele "pięknych Serc". Jesteśmy dumni z postawy naszych wychowanków, którzy potrafią się dzielić i sprawiać innym radość.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/519

 • GOŚCIE Z INDII

  GOŚCIE Z INDII

  W ramach realizacji przedsięwzięcia Przedszkole z Pasją 1 czerwca odwiedzili nas Państwo J i O Mazumdar, mieszkający na stałe w Indiach. Podczas prezentacji multimedialnej nasi goście przybliżyli dzieciom historię, kulturę, a także ciekawostki dotyczące Indii. Przedszkolaki zadawały pytania dotyczące fauny i flory indyjskiej, potraw , środków transportu czy sposobu ubierania. Pani Joanna, ubrana w piękny , kolorowy strój indyjski zaprezentowała dzieciom śliczne lalki weselne. Na zakończenie spotkania wykonaliśmy zdjęcia z naszymi miłymi gośćmi i podziękowaliśmy za wizytę w naszym przedszkolu.

  Dziękujemy Państwu Mazumdar za ciekawe spotkanie, a Pani A. Szmuc za przygotowanie tej niezwykłej wizyty.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/518

 • DYŻUR WAKACYJNY

  DYŻUR WAKACYJNY

  Informacja dotycząca pracy przedszkoli na terenie Gminy Krasne w okresie wakacji 2018 roku:

  Zespół Szkolno -Przedszkolny w Krasnem -  od 02.07.2018 r.  do 31.07.2018 r.

  Gminne Przedszkole w Palikówce – od 02.07.2018 r. do 13.07.2018 r.

                     Zespół Szkół w Strażowie – od 16.07.2018 r. do 31.07.2018 r.

                     Zespół Szkół w Malawie – od 01.08.2018 r. do 31.08.2018 r.

  Prosi się Rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka na dyżur wakacyjny, ponieważ na podstawie ilości dzieci zgłoszonych ustalany jest plan pracy przedszkola.

               Zainteresowanych sprawowaniem przedszkolnej opieki nad dziećmi podczas wakacji informujemy:

               1.   Dyżur wakacyjny organizowany jest dla dzieci, których rodzice nie mają możliwości zapewnienia  w tym czasie opieki swojemu dziecku.

               2.   Na okres dyżuru stawka żywieniowa w przedszkolach na terenie całej gminy jest ujednolicona i wynosi 6.00 zł.

               3.  Termin opłaty za dyżur wakacyjny:

                                                 za lipiec do 15 czerwca 2018 r.

                                                 za sierpień do 15 lipca 2018 r.

                4.   Dokumenty należy osobiście składać w placówkach, do których zapisywane jest dziecko.

                5.   Płatności dokonujemy na konta danego przedszkola.

  TERMIN ZAPISU – od 14 do 30 maja 2018 r.   

  Wniosek  o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny do Zespołu Szkół w Malawie w miesiącu sierpniu 2018 r. znajduje się w zakładce „Dla Rodziców – Dokumenty do pobrania”:
  przedszkolemalawa.edupage.org/text/?text=text/text1&subpage=1 lub w sali nr 4 budynku przedszkola.     

  Wnioski do zapisu na dyżur w innych przedszkolach na terenie gminy znajdują się na stronach internetowych poszczególnych przedszkoli:

  http://przedszkolekrasne.edupage.org

  http://przedszkolepalikowka.edupage.org

  http://gpstrazow.edupage.org

 • DYSKOTEKA

  DYSKOTEKA

  Podczas gdy Dzień Dziecka wszędzie trwa jeden dzień, u nas zaczął się już 30.05.2018. Jak zawsze, w tym czasie nie brakowało atrakcji. Oprócz słodkich prezentów wręczonych w salach, dzieci mogły prezentować swoje tańce na zabawie z Panią Kasią a na zakończenie zabawy odbyły się zawody przechodzenia pod tyczką . Wszystkie dzieci wykazały się gibkością oraz sprytem, jednak zwycięzca mógł zostać tylko jeden.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/517

 • STARSI KOLEDZY MŁODSZYM – UCZNIOWIE BIEDRONKOM

  STARSI KOLEDZY MŁODSZYM – UCZNIOWIE BIEDRONKOM

  Na dobry początek czerwca, starsi koledzy młodszym, a dokładnie dziewczynki Julita P. i Zosia B. przeczytały ciekawą opowieść o smoku Pomponie, który pojawił się w rodzinie państwa Fisiów przez odpływ umywalki i już u nich pozostał. Dzieci były pod wrażeniem smoka o bardzo twórczych, czasem niebezpiecznych pomysłach. Dziewczynki zapowiedziały ciąg dalszy przygód już w następny piątek.

  Dziękujemy za zapoznanie Biedronek z nowym bestselerem w świecie książek.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/463

 • WYCIECZKA TROPICIELI DO PORTU LOTNICZEGO

  WYCIECZKA TROPICIELI DO PORTU LOTNICZEGO

  30 maja 2018 r. sześciolatki z grupy V zwiedziły Port Lotniczy w Jasionce. Dzieci wędrowały drogą, którą przemierza każdy pasażer, od odprawy biletowo-bagażowej, poprzez kontrolę bezpieczeństwa, aż do wejścia do sali odlotów. Obserwowały start samolotu do Warszawy z tarasu widokowego. Poznawały zasady bezpieczeństwa i dowiedziały się czego samolotem przewozić nie wolno. Miały okazję zobaczyć gablotę z nielegalnymi towarami, które zostały zatrzymane pasażerom. Odwiedziły kaplicę św. Jana Pawła II, w której znajdują się relikwie świętego. Na tablicy przylotów i odlotów odczytywały, jakie samoloty wylądują w tym dniu na lotnisku. Dużą atrakcją była wizyta w Jednostce Lotniskowej Straży Pożarnej, gdzie dzieci oglądały samochody bojowe oraz ich wyposażenie. Strażacy zademonstrowali m. in. sprzęt do ratowania pasażerów samolotów oraz działanie armatek wodnych. Na zakończenie Pani przewodnik podarowała dzieciom identyfikatory bagażowe, które będą mogły wykorzystać podczas wakacyjnej podróży. Wycieczka była ciekawą formą prezentu od rodziców z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy za super souvenir!!!

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/516

 • KOLOROWY ŚWIAT

  KOLOROWY ŚWIAT

  29 maja 2018 r dzieci z wszystkich grup Gminnego Przedszkola w Malawie pojechały na wycieczkę do sali zabaw ,,Kolorowy Świat" w Rzeszowie. Wyjazd zorganizowany był z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Przedszkolaki z ogromną ilością energii przystąpiły do świetnej zabawy. Najstarsi oblegali najwyższą zjeżdżalnię, wysokie pomosty i trampoliny. Młodsze przedszkolaki chętnie bawiły się w kąciku dla najmłodszych, gdzie największą popularnością cieszyły się lalki i ich domki. Duże zainteresowanie wzbudzily zabawy przygotowane przez animatorki z sali zabaw: z chustą animacyjną, tunelem czy poprzeczką pod którą trzeba było przejść.

  Bardzo zmęczeni ,ale szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola. Czekamy z utęsknieniem na kolejny wyjazd w przyszłym roku.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/515

 • ,,UŚMIECHNIJ SIĘ MAMUSIU"- ZAJĘCIA OTWARTE U TROPICIELI.

  ,,UŚMIECHNIJ SIĘ MAMUSIU"- ZAJĘCIA OTWARTE U TROPICIELI.
  Tegoroczny Dzień Mamy w grupie V odbył się 28 maja i został połączony z zajęciami otwartymi. Sześciolatki z dużym zaangażowaniem wykonywały różnorodne zadania w ramach edukacji polonistycznej i matematycznej z wykorzystaniem ciekawych pomocy dydaktycznych. W części artystycznej dzieci przedstawiły inscenizację pt. "Pracowita mama i jej gromadka dzieci". Poza tym Tropiciele wykonali piękny "Walczyk dla mamy" z akompaniamentem instrumentów nietypowych - z kuchennej szuflady. W trakcie spotkania mamy mogły odnaleźć swoje portrety wykonane przez dzieci.  Niespodzianką dla wszystkich były warsztaty kulinarne połączone z konkursem z nagrodami pod hasłem "Fantazyjny deser mleczno-owocowy z dodatkiem galaretki".
  Z głębi małych serduszek popłynęły najpiękniejsze życzenia dla Kochanych Mam z miłym dodatkiem nietuzinkowych prezentów. Uroczystość upłynęła w miłej i pełnej ciepła atmosferze. Wszyscy świetnie się bawili.
   

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/514

 • DZIEŃ MLEKA

  DZIEŃ MLEKA
  25 maja  w naszym przedszkolu  obchodziliśmy Dzień Mleka. Tego dnia dominującym kolorem była oczywiście biel. Podczas zajęć przedszkolaki wytężając swoje zmysły, dowiedziały się skąd pochodzi mleko i gdzie się je przerabia na pyszne sery i jogurty, a przede wszystkim, jak bardzo zdrowo jest pić mleko i jeść nabiał i jakie to ma znaczenie dla organizmu każdego człowieka. Były zabawy, quizy, konkursy. Ponadto w każdej grupie została zorganizowana "mleczna uczta". Oprócz wspomnień z wyśmienitej zabawy dzieciom pozostanie hasło "Mleko to samo zdrowie!"
   

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/511

 • STARSI KOLEDZY MŁODSZYM – UCZNIOWIE KRASNALOM

  STARSI KOLEDZY MŁODSZYM – UCZNIOWIE KRASNALOM

  W każdy piątek uczniowie klasy I a odwiedzają najmłodszych przedszkolaków, Krasnalków i czytają im ciekawe książki. 25 maja nie mogło być inaczej. Tym razem przybyły dwie dziewczynki: Sara Jakubczyk i Maja Kędzior, które przeczytały fragmenty aż dwóch utworów: „Opowieści z Narnii” oraz „Stworzenie świata”. Te niezwykłe opowieści i barwne ilustracje zainteresowały najmłodszych słuchaczy, którzy nie mogą doczekać się kolejnego spotkania z uczniami i dalszej części „czytelniczej podróży”.

  Dziękujemy uczennicom za odwiedziny w naszej grupie i słowo czytane.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/398

 • PANI PIELĘGNIARKA W GRUPIE MOTYLKÓW

  PANI PIELĘGNIARKA W GRUPIE MOTYLKÓW

  Dnia 25.05.2018 roku grupa Motylków miała przyjemność gościć panią pielęgniarkę, która pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Nr1 w Rzeszowie. Nasz gość w bardzo ciekawy i pouczający dla dzieci sposób przekazał informacje na temat podstawowych zasad higieny ciała i dbania o zdrowie. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o zawodzie , pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie, jak właściwie się odżywiać i jak zachować zasady higieny i zdrowego stylu życia. Pani pielęgniarka zademonstrowała nam niektóre proste zabiegi np. zakładanie wenflonu , zmiana opatrunków oraz ich zakładanie , pomiar cukru, temperatury, ciśnienia oraz osłuchanie bicia serduszka. Przedszkolaki bardzo chętnie brały udział w zabiegach medycznych. Za odwagę otrzymały prezenty od naszego gościa. Wizyta zakończyła się pamiątkowym zdjęciem oraz podziękowaniami ze strony przedszkolaków.

  Dziękujemy serdecznie Pani za przybliżenie dzieciom specyfiki zawodu pielęgniarki oraz za miło spędzony czas.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/510

 • EKSPLORACJE PRZYRODNICZE TROPICIELI

  EKSPLORACJE PRZYRODNICZE TROPICIELI

  W słoneczne przedpołudnie, 24 maja, sześciolatki z grupy V w ramach podsumowania ośrodka tematycznego "Majowa łąka" odbyły wycieczkę przyrodniczą. Podczas zajęć w plenerze z "profesjonalnym sprzętem małego przyrodnika", Tropiciele byli zachwyceni zielenią - bogactwem traw, ziół, kwiatów oraz wszelkimi owadami. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek przyrodniczych oraz poznały nową, aktywną formę spędzania wolnego czasu. Na łące dzieci znalazły piękne rumianki, jaskry, kwitnącą koniczynę, powoje, które stały się częścią wiosennego bukietu grupowego. Po zapoznaniu się z ekosystemem łąki, sześciolatki odwiedziły ogród Stasia, gdzie zaobserwowały pracowite pszczoły i zostały poczęstowane dorodnymi czereśniami. Słoneczna pogoda, urokliwy krajobraz i piękno natury wywołały w dzieciach wspaniały i radosny nastrój. Ten dzień na pewno zapisze się na dłużej w pamięci Tropicieli.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/512

 • WIZYTA PANA ELEKTRONIKA W GRUPIE MOTYLKÓW

  WIZYTA PANA ELEKTRONIKA W GRUPIE MOTYLKÓW

  Dnia 24.05.2018 roku w naszym przedszkolu gościliśmy pana elektronika, w związku z realizacją przez dzieci tematyki związanej z wykonywanymi zawodami. Nasz gość specjalny wyjaśnił dzieciom skąd się bierze prąd oraz opowiedział o bezpiecznych zasadach korzystania z urządzeń elektronicznych. Nie zabrakło też ciekawych eksperymentów i doświadczeń związanych z energią elektryczną. Dzieci bardzo chętnie brały udział w pokazie. Na koniec oczywiście były prezenty i podziękowania.

  Bardzo dziękujemy Panu za bogatą i pouczającą lekcję o urządzeniach elektronicznych oraz o bezpiecznym korzystaniu z nich.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/513

 • KANAPKOWE FANTAZJE

  KANAPKOWE FANTAZJE

  23 maja 2018 roku w ramach Programu "Dzieciaki Mleczaki" w naszej placówce zorganizowany został konkurs na najładniejszą kanapkę. Witaminowo-nabiałowe pyszności przygotowywały dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Mali uczestnicy konkursu wykazali duże zaangażowanie w pracy i sporządzili bardzo wykwintne kanapki, które zostały zjedzone błyskawicznie z wielkim apetytem. Zwycięzców konkursu wyłoni Komisja konkursowa powołana przez Polską Izbę Mleka z siedzibą w Białymstoku. Trzymamy mocno kciuki za wszystkie nasze dzieci!

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/509

 • PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK

  PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK

  Dnia 23 maja 2018 r. dzieci z całego przedszkola wybrały się do Wojewódzkiego Domu Kultury na przedstawienie teatralne pt. „Plastusiowy pamiętnik”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obejrzały sztukę. Mali widzowie zachwyceni byli Plastusiem, jego uroczym głosikiem i zabawnym sposobem bycia, a w szczególności jego zielonymi „majteczkami”. Dziewczynkom podobała się Tosia – pierwszoklasistka, która ulepiła małego ludzika z plasteliny. Chłopców rozbawił Witek – łobuziak ze starszej klasy, który dzięki postawie młodszej koleżanki stał się lepszy. Spektakl okazał się niezmiernie interesujący i wartościowy pod względem wychowawczym. Ta cudowna, bajkowa podróż uświadomiła dzieciom, jakie cechy warto mieć i jak należy się zachowywać, by być lubianym i mieć przyjaciół. Przepiękna dekoracja i wspaniała gra aktorów na pewno na długo pozostaną im w pamięci. Dzieci zadowolone i z uśmiechami na twarzy wróciły do przedszkola.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/508

 • PIKNIK ,,ODKRYWCÓW"

  PIKNIK ,,ODKRYWCÓW"

  22 maja dzieci z grupy „Odkrywcy” brały udział w Pikniku zorganizowanym przez rodziców i wychowawców grupy. Wydarzenie to miało miejsce na malawskim stadionie. Dzieci przyniosły w tym dniu do przedszkola koce i ulubione akcesoria sportowe. Obok kolorowych piłek znalazły się także m.in.: paletki, skakanki, hula – hop, dyskopiłka. Dzieci wzorowo dzieliły się swoimi zabawkami i współdziałały w grupach. Każdy przedszkolak otrzymał także bańki mydlane co okazało się świetną atrakcją. Następnie nasi mali sportowcy uczestniczyli w zawodach rzędów. Wiele radości sprawiło im skakanie w workach, przeciąganie liny, czy niesienie na tacy kubka z wodą. Po konkurencjach sportowych przyszedł czas na „pyszny „relaks”. Na głodnych i spragnionych „Odkrywców” czekały upieczone rogaliki, pyszne ciasteczka, paluszki i woda. Dzieci zmęczone ale bardzo szczęśliwe wróciły do przedszkola. Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców za trud i zaangażowanie. Szczególnie pani Anecie Ruszel, pani Marioli Nawojskiej, pani Ewelinie Wiśniowskiej, pani Beacie Skoczylas.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/507

 • SPOTKANIE CZYTELNICZE U KRASNALI

  SPOTKANIE CZYTELNICZE U KRASNALI

  W poniedziałek, 21 maja, najmłodszych przedszkolaków odwiedziła Pani Aleksandra Radke, mama Tymona. Pani Ola już nie pierwszy raz propagowała czytelnictwo w naszym przedszkolu, czytając bajki dzieciom. Podczas spotkania poznaliśmy kolejne przygody Tupcia Chrupcia z książek autorstwa Elizy Piotrowskiej pt. „Wizyta u dziadków” oraz „Ja się nie boję”.  Główny bohater, mała myszka, poznaje świat i uczy się, jak radzić sobie ze sprawami, które spotykają każde dziecko w wieku przedszkolnym. Za każdą bajką stoi rozwiązanie problemu, które mysia rodzina podpowiada małemu bohaterowi, jak i słuchaczom tych, jakże mądrych i ciekawych książek. Oprócz wartości dydaktycznych, książeczki o Tupciu zachwycają także rysunkami. Dopracowane, kolorowe ilustracje na każdej stronie sprawiają, że dziecko chce poznawać kolejne przygody małej myszki.

  Dziękujemy Pani Aleksandrze za zaangażowanie w życie naszej grupy, poświęcony nam czas i interesującą lekturę!

   Zapraszamy Rodziców do włączenia się w kampanię Cała polska czyta dzieciom i wizytę w naszej grupie z ciekawą propozycją czytelniczą!

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/381

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Gminne Przedszkole w Malawie
  Malawa 199B
  36-007 Krasne

  Wicedyrektor mgr Brygida Korab przyjmuje strony:
  wtorek 7.30 - 9,30
  piątek 8.00 - 10,00
  (w innych dniach: po wcześniejszym umówieniu się osobistym lub telefonicznym – tel. 17 230 03 20)
 • 17 230 03 20
  17 230 03 22

Galeria zdjęć