Menu

 • WIZYTA MIKOŁAJA

  WIZYTA MIKOŁAJA

  Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku.

  Od samego rana dzieci nie mogły się doczekać odwiedzin Św. Mikołaja. Odświętnie ubrane z czerwonymi czapkami na głowach wypatrywały w oknach miłego gościa.Gdy tylko pojawił się w drzwiach na wszystkich buźkach pokazał się piękny uśmiech. Sympatyczny Mikołaj przygotował dla każdego piękne podarki, które miał ukryte w wielkim worze. Był czas na krótką rozmowę Mikołaja z każdym dzieckiem a wszystko to odbywało się w miłej, przyjaznej atmosferze. Dzieci nie pozostały Mikołajowi dłużne i pięknie zaprezentowały piosenki, które przygotowały specjalnie na tą niezwykłą okazję.Każde dziecko miało także zrobione zdjęcie z Mikołajem, które pozostanie wspaniałą pamiątką tego spotkania.

  Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym podopiecznym. Do zobaczenia za rok!

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/596

 • MIKOŁAJKI W FILHARMONII PODKARPACKIEJ

  MIKOŁAJKI W FILHARMONII PODKARPACKIEJ

  W dniu 4 grudnia 2018 roku dzieci z grup I –VI wybrały się do Filharmonii Podkarpackiej na spektakl mikołajkowy pt. „DZIADEK DO ORZECHÓW". W holu na najmłodszych widzów czekał Mikołaj, który w asyście swoich pomocników –elfów, zaprosił do obejrzenia przedstawienia.

  W tej świątecznej historii poznaliśmy dziewczynkę, Klarę, która w wigilijną noc otrzymała prezent – dziadka do orzechów. Od tej pory w życiu małej baletnicy zaczęły się dziać niezwykłe rzeczy. Dziadek do orzechów przeistoczył się w pięknego księcia i zabrał dziewczynkę w fantastyczną podróż po magicznej krainie…

  W spektaklu podziwialiśmy aktorów, tancerzy, mimów oraz akrobatkę, którzy w wyjątkowy sposób opowiedzieli przygody baletnicy Klary. Narracja ruchowa uzupełniona została klasycznym akompaniamentem muzycznym Piotra Czajkowskiego w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej. W poszczególnych scenach tancerze zaprezentowali różnorodne tańce: taniec hiszpański, francuski, chiński, trepak- taniec rosyjski i walc kwiatów. Profesjonalni artyści, klimatyczna muzyka prezentowana w spektaklu przeniosła odbiorców w iście świąteczny nastrój.

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/595

 • STARSI KOLEDZY MŁODSZYM – UCZNIOWIE CZYTAJĄ MOTYLKOM

  STARSI KOLEDZY MŁODSZYM – UCZNIOWIE CZYTAJĄ MOTYLKOM

  W miesiącu listopadzie, w grupie III,odbyły się cztery spotkania czytelnicze z cyklu „Starsi koledzy młodszym”. W każdy piątek gościliśmy uczniów klasy II, którzy prezentowali nam niezwykłe przygody ulubionych bohaterów. W minionym miesiącu spotkaliśmy się z Kubą, Gabrysiem, Darkiem, Oskarem, Mają, Sarą, Oliwią i Jagodą. Poznaliśmy przygody Angry Birds, znane wiersze dla dzieci oraz poruszającą bajkę o jelonku Bambim. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały czytane utwory i z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania z uczniami.

  Dziękujemy i do zobaczenia w miesiącu grudniu!

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/577

 • ZABAWA ANDRZEJKOWA

  ZABAWA ANDRZEJKOWA

  Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada. Według dawnych wierzeń ta noc miała magiczną moc, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości. Pamiętajmy jednak, że wróżba to zabawa i nie należy traktować jej poważnie, chociaż nie jest wykluczone, że może się spełnić. 

  30 listopada 2018 r. nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta. Następnie rozpoczęła się zabawa w magicznym nastroju, gdzie oprócz tańców i pląsów przy muzyce z pomocą pań wróżyliśmy sobie: nie zabrakło ustawiania bucików, wróżby z kubeczkami, wróżenia za pomocą wirującej butelki, słodkich cukierków z wróżbą na przyszłość. Po andrzejkowych zabawach i tańcach przyszedł czas na słodki poczęstunek.  Mamy nadzieję, że tegoroczne Andrzejki zapadną dzieciom głęboko w pamięć i w serca.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/593

 • MISIE - CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

  MISIE - CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

  W miesiącu listopadzie w grupie II „Misie” odbyły się spotkania czytelnicze z cyklu ,,Cała Polska czyta dzieciom”. W tym czasie naszą grupę odwiedziły panie: Pani Ania – mama Igorka, Pani Kasia – mama Patrycji i Pani Justynka – mama Szymonka. Dzieci z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem wysłuchały historii życia bohaterów utworów oraz obejrzały piękne ilustracje. 

  Podczas spotkania Pani Ania przeczytała przedszkolakom utwór pt. "Franklin chce mieć zwierzątko". Była to opowieść o odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą posiadanie własnego zwierzątka. 

  Z kolei Pani Kasia zaprezentowała dzieciom opowiadanie pt. „Martynka i 40 kuchcików”, w którym główna bohaterka uczyła się nie tylko przyrządzać smakowite potrawy, ale też np. rozróżniać smaki z zawiązanymi oczami. 

   

  Natomiast Pani Justynka przeczytała przedszkolakom bajkę pt. „Tupcio Chrupcio. Dbam o zęby”, która pokazuje nam, dlaczego codzienne szczotkowanie zębów jest takie ważne oraz, że wizyta u stomatologa wcale nie musi być takim strasznym przeżyciem.

   

  Dziękujemy wszystkim rodzicom za poświęcony czas i za słodkie niespodzianki, które dzieci otrzymały na zakończenie spotkań. Wszystkie spotkania przebiegały w ciepłej i miłej atmosferze. Był to bardzo sympatycznie i radośnie spędzony czas.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/591

 • SMERFY - CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

  SMERFY - CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

  28 listopada 2018 r odwiedziła dzieci z grupy V Smerfy Pani Justyna Mackiewicz, mama Emilki. Jej wizyta była związana z kontynuacją programu Cała Polska czyta dzieciom. Nasz gość przeczytał dzieciom dwie legendy polskie: ,,Maczuga Herkulesa" i ,,Przerwany hejnał". 

  Dziękujemy serdecznie Pani Justynce za poświęcony nam swój czas.

  Zapraszamy chętnych rodziców do udziału w naszym cyklu Cała Polska czyta dzieciom.

                                                                   wychowawczynie grupy V

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/550

 • ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

  ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

  26 listopada 2018 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczyście Światowy Dzień Pluszowego Misia. Głównym celem tego święta była chęć przypomnienia najważniejszych wartości, jakimi są przyjaźń, miłość i ciepło, z którymi łączy się właśnie Pluszowy Miś. Prawie wszystkie dzieci przyniosły ulubione „misiowe” przytulanki. Były misie małe i duże, nowe i nieco zmęczone przytulaniem. Przedszkolaki opowiadały o swoich pluszowych przyjaciołach, tańczyły z nimi, śpiewały im piosenki, przypomniały sobie bajkę o Misiu Uszatku oraz kleiły misia z papieru. Po dniu pełnym wrażeń misie wraz ze swoimi właścicielami wrócili do domów, by znowu przytulić się przed zaśnięciem.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/592

 • PODKARPACKIE HOSPICJUM DLA DZIECI

  PODKARPACKIE HOSPICJUM DLA DZIECI

  Drodzy Rodzice,

  Zakończyła się akcja „Pomoc dla hospicjum”. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzinom, które zaangażowały się w pomoc dla chorych dzieci. Dziękujemy za wszystkie paczki razem i za każdą osobno. Jak przekonaliśmy się już niejednokrotnie mają Państwo otwarte serca na pomaganie innym,  potwierdziło się to również tym razem. Do przedszkola wpłynęło bardzo dużo paczek z  żywnością, kosmetykami, zabawkami, pampersami, ubraniami oraz zabawkami. Podziękowanie za pomoc w organizacji paczek z okazji Dnia Świętego Mikołaja dla Podopiecznych i ich Rodzeństwa napłynęły także z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

   

  Trzeba życzliwości i dobroci, żeby pomagać.

  Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.

  Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody,

  wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.

   

  Koordynatorzy akcji:

  Agnieszka Kuczma

  Małgorzata Kruczek

 • APEL

  APEL

  Szanowni Rodzice i Opiekunowie

  W trosce o zdrowie dzieci i młodzieży Minister Edukacji Narodowej - Anna Zalewska oraz Główny Inspektor Sanitarny - Jarosław Pinkas skierowali do Państwa list dotyczący zabezpieczenia dzieci przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne.
  Treść listu znajduje się w zakładce "Dla rodziców": https://przedszkolemalawa.edupage.org/text/?text=text/text1&subpage=1

 • MISIE ,,CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"

  MISIE ,,CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"

  W dniu 23 listopada 2018 r. grupę „Misie” odwiedziła mama Igorka - Pani Anna Łukasiewicz - Bojda. Pani Ania przeczytała przedszkolakom piękny utwór pt. "Franklin chce mieć zwierzątko". Dzieci z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem wysłuchały bajki oraz obejrzały piękne ilustracje. Była to opowieść o odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą posiadanie własnego zwierzątka. Serdecznie dziękujemy Pani Ani za poświęcony czas, interesującą lekturę oraz słodki poczęstunek.

  Zapraszamy kolejnych rodziców do promowania i rozwijania zainteresowań czytelniczych przedszkolaków w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom".

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/591

 • Ogólnopolska akcja "DZIECIAKI DO RAKIET"

  Ogólnopolska akcja "DZIECIAKI DO RAKIET"

  "Dzieciaki do rakiet" to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy Zespół Szkół w Malawie zgłosił się  do udziału w KONKURSIE, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli. Głosowanie trwa od 19 listopada, do 18 grudnia br. Z jednego IP można oddać 5 głosów dziennie.

  Bardzo prosimy o wsparcie. Wprowadźmy razem tenisa ziemnego na lekcje wychowania fizycznego do naszej szkoły! Głosy nic nie kosztują!

  Link konkursowy: https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/237/zespol-szkol-w-malawie

 • PROJEKT EDUGATE

  PROJEKT EDUGATE

  Międzynarodowe spotkanie nauczycieli w ramach projektu EDUGATE

  W dniach 8 - 12 października 2018 r. odbyło się kolejne międzynarodowe spotkanie nauczycieli w ramach projektu "EDUGATE - Multilingual teaching in early childhood education and care". Miejscem tego spotkania była Piacenza we Włoszech. Grupa 35 nauczycieli z sześciu państw (Włochy, Czechy, Słowenia, Łotwa, Szwecja i Polska) wymieniała doświadczenia w zakresie nauczania języka angielskiego w przedszkolach i w nauczaniu wczesnoszkolnym. Gminę Krasne reprezentowały m.in.: p. Dagmara Świrad i p. Beata Chwistek. Efektem wspólnej pracy nauczycieli z różnych państw jest zbiór innowacyjnych i najlepszych praktyk w nauczaniu drugiego języka, który już wkrótce zostanie opublikowany na stronie internetowej projektu.

  http://przedszkolemalawa.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=590

 • PROGRAMOWANIE Z ROBOTAMI

  PROGRAMOWANIE Z ROBOTAMI

  16 listopada dzieci z grup V i VI uczestniczyły w kolejnych warsztatach z robotyki. Tematem zajęć były Ozoboty. Przedszkolaki zapoznawały się z umiejętnością kodowania robotów, a następnie próbowały ,czy poruszają się one po wyznaczonych torach. W warsztatach dzieci biorą udział z ogromnym zaangażowaniem i ciekawością. Czekamy na kolejne zajęcia w styczniu.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/589

 • "SÓWKI" - MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY

  "SÓWKI" - MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY

  16 listopada grupę „Sówki” odwiedziła pani wicedyrektor Brygida Korab, która włączyła się w akcję „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” i przeczytała bajkę o Kubusiu Puchatku. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały bajkę i bezbłędnie odpowiadały na zadawane pytania.

  Bardzo dziękujemy za odwiedziny i mile spędzony czas.

  zdjęcia – https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/566

 • Zajęcia czytelnicze z Franklinem

  Zajęcia czytelnicze z Franklinem

  W dniu 14 listopada 2018 roku dzieci z grup I – VI uczestniczyły w zajęciach czytelniczych prowadzonych przez Panią Bibliotekarkę Alicję Rączkę. Ku naszemu zdziwieniu, Pani Ala przybyła do przedszkola z ulubieńcem wszystkich dzieci, żółwiem Franklinem. Po serdecznym powitaniu żółwika przez dzieci, wszyscy z uwagą słuchali książki opowiadającej o jego pierwszej wizycie w bibliotece. Następnie odbyła się rozmowa na temat zasad obowiązujących czytelników i dzieci zostały zaproszone do Publicznej Biblioteki w Malawie i wypożyczenia kolejnych książek opisujących przygody żółwika. Na zakończenie wszyscy ochoczo pozowali do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia z zaproszonymi gośćmi. Dziękujemy Pani Alicji i Franklinowi za wizytę w naszym przedszkolu i interesującą lekturę.

  Do zobaczenia w bibliotece!

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/588

 • 100 LAT NIEPODLEGŁEJ

  100 LAT NIEPODLEGŁEJ

  W tym roku przypada okrągła,100 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W naszym przedszkolu takie wydarzenie nie mogło przejść bez echa. Już miesiąc wcześniej pod okiem nauczycieli przedszkolaki przygotowywały się do tych obchodów z dużym rozmachem. Wykonały kotyliony, dekoracje ścienne, uczyły się wierszy i piosenek patriotycznych, wzięły udział w przedszkolnym konkursie patriotycznym. Uczyły sie i utrwalały słowa naszego hymnu narodowego oraz prawidłowej postawy podczas śpiewu. To wszystko przybliżało nas do uroczystego przeżywania tego wydarzenia na skalę krajową.

   Aby w końcu uczcić tak ważną dla naszego kraju rocznicę, 8 listopada odbył się w naszym przedszkolu po raz trzeci, Gminny Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej „100 lat Niepodległej”. Wytypowane przedszkolaki z całej gminny recytowały bądź śpiewały piosenki o tematyce patriotycznej w odświętnych strojach. A jury miało nie lada „twardy orzech do zgryzienia” aby wyłonić laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych i nagrodzić najlepsze wykonania dzieci.

  Został również zorganizowany Przedszkolny Konkurs Plastyczno-Patriotyczny „100 lat WOLNOŚCI!” przez nauczycieli gr. III „Motylki”, dzięki któremu dzieci mogły przelać swoje wyobrażenia  i wiadomości na kartkę papieru.

  Nasi „Tropiciele” i „Smerfy” również chcieli uczcić obchody 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Dzieci odwiedziły cmentarz na którym zaświeciły symboliczne światełko na grobach żołnierzy AK.

  W drugi dzień, 9 listopada nasze przedszkolaki wzięły udział w Ogólnopolskiej Akcji „Bicia rekordu dla Niepodległej – wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego”. Przed zaśpiewaniem hymnu, gr. IV „Sówki”, wystąpiła z uroczystą Akademią. Przedszkolaki, tańczyły, śpiewały i recytowały wiersze. O 11.11 w pozycji na baczność i w strojach galowych dzieci odśpiewały Hymn Polski.

  Obchody 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w naszym przedszkolu na długo pozostaną w naszej pamięci, gdyż jak każdy Polak ważna jest dla nas nasza Ojczyzna i jej historia.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/587

   

 • SÓWKI - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

  SÓWKI - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

   W dniu 09 listopada 2018 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji przedszkolaki z grupy IV „Sówki” zaprezentowały program „100 lat Niepodległej”. Uroczystość rozpoczęła pani wicedyrektor Brygida Korab witając zebrane dzieci oraz przybyłych gości. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Podczas występu dzieci recytowały patriotyczne wiersze, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały taniec z szarfami. Na zakończenie wszyscy odśpiewali hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. 

  Dziękujemy wszystkim za przybycie, a rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

  zdjęcia - https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/586

 • KONKURS PATRIOTYCZNY "100 LAT NIEPODLEGŁEJ"

  08 listopada 2018 r. w Zespole Szkół w Malawie odbyła się III edycja Gminnego Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej pt. ,,100 lat Niepodleglej”. W konkursie uczestniczyły przedszkolaki z terenu Gminy Krasne.

  Celem tego konkursu było:

  • Pielęgnowanie postaw patriotycznych.
  • Upowszechnianie kultury języka polskiego wśród dzieci.
  • Popularyzowanie piękna i wartości narodowej kultury polskiej.
  • Rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań poezją i piosenkami patriotycznymi.
  • Rozwijanie recytatorskich wokalnych i aktorskich uzdolnień dzieci.
  • Promocja talentów.
  • Uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

  Czterdzieści jeden przedszkolaków z całej Gminy Krasne zaprezentowało swoje talenty.

  ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W KRASNEM – 14 osób

  PRZEDSZKOLE W STRAŻOWIE – 6 osób

  PRZEDSZKOLE W PALIKÓWCE -6 osób

  ZESPÓŁ SZKÓŁ W MALAWIE – 16 osób

  Na tę uroczystość przybyli goście: dyrektorzy, nauczyciele oraz rodzice dzieci z gminnych przedszkoli.

  Nad całym konkursem czuwało specjalnie powołane na tę okazję jury.

  Na początku Pan dyrektor Zespołu Szkół w Malawie Jan Żyłka przywitał wszystkich zebranych gości, następnie zwrócił uwagę na wartość pielęgnowania pięknej polskiej kultury. W dalszej części Pani dyrektor Brygida Korab przedstawiła cel konkursu, a następnie na scenę zaprosiła dzieci z najstarszych grup „Smerfy” i  „Tropiciele”, które pod kierunkiem Pani Teresy Lampart Halaburdy i Kamili Woty zaprezentowały pokazowy taniec „Polonez”. Po wspaniałym występie tancerzy, odbyła się główna część naszej uroczystości, czyli patriotyczny konkurs recytatorsko - piosenkarski.

  Na naszej scenie zabrzmiało dziewiętnaście  pieśni patriotycznych oraz dwadzieścia dwa  wiersze.

  Wszystkie dzieci zaprezentowały bardzo wysoki poziom i był to konkurs niezwykle wyrównany.

  Po naradzie jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach: wiersz i piosenka.

  W kategorii wiersz: (5 – 6 latki)

  I miejsce zajął Jakub Panek (Krasne)

  II miejsce zajął Mikołaj Magierski (Krasne)

  III miejsce zajęła Natalia Pryk (Palikówka)

  W kategorii piosenka:

  I miejsce zajęła Anna Ruszała ( Malawa)

  II miejsce zajęła Alicja Decowska ( Malawa)

  III miejsce zajęła Aleksandra Nowacka ( Palikówka)

  Wiersz w kategorii(3 – 4 latki):

  I miejsce zajął Szymon Kawalec (Malawa)

  II miejsce zajął  Franciszek Szuberla (Malawa)

  Piosenka w kategorii( 3-4 latki)

  - I miejsce zajęła Zuzanna Głowiak (Strażów)

  II miejsce zajęły Emilia Chmielowiec –( Krasne) i Oliwia Magierska (Krasne)

  III miejsce zajęła Anastazja Hozer (Malawa)

   

  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, oraz upominki. To była niezwykła uroczystość pełna emocji i wzruszeń. Serdeczne gratulacje i podziękowania należą się wszystkim małym wykonawcom. Dziękujemy także wszystkim nauczycielom i rodzicom za ogromne zaangażowanie, poświęcony czas i trud w przygotowaniu swoich pociech do występu.

  Organizatorzy: Jolanta Bobeł, Kamila Wota, Renata Michna

  http://przedszkolemalawa.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=584

 • 100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI

  100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI

   

  Zgodnie z przyjętą ustawą 12 listopada 2018 r. będzie
  Świętem Narodowym z okazji
  Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości
  Rzeczypospolitej Polskiej.

  W zwizku z tym przedszkole w tym dniu będzie nieczynne.

 • ,,STARSI KOLEDZY MŁODSZYM" UCZNIOWIE MISIOM

  ,,STARSI KOLEDZY MŁODSZYM" UCZNIOWIE MISIOM

  7 listopada 2018 r. dzieci z grupy II "Misie" gościły u siebie uczniów klasy Ia: Maksia i Krystiana wraz ze swoją wychowawczynią Panią Beatą Głowiak. Chłopcy zapoczątkowali cykliczne spotkania czytelnicze starszych koleżanek i kolegów ze szkoły w grupie Misiów. Uczniowie zaprezentowali utwór D. Niewoli pt. „Baśń o magicznym słowie”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały czytanego utworu i bezbłędnie odpowiadały na pytania dotyczące jego treści. Na koniec czekał wszystkich słodki poczęstunek oraz kolorowanki.

  Dziękujemy chłopcom oraz Pani Beacie za zaangażowanie i zaproszenie młodszych koleżanek i kolegów do świata książek. Zapraszamy ponownie.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/585

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Gminne Przedszkole w Malawie
  Malawa 199B
  36-007 Krasne

  Wicedyrektor mgr Brygida Korab przyjmuje strony:
  wtorek 7.30 - 9,30
  piątek 8.00 - 10,00
  (w innych dniach: po wcześniejszym umówieniu się osobistym lub telefonicznym – tel. 17 230 03 20)
 • 17 230 03 20
  17 230 03 22

Galeria zdjęć