Menu

 • REKRUTACJA

  Szanowni Rodzice

  Zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Krasne nabór do Przedszkola w Zespole Szkół w Malawie prowadzony będzie od 1 marca 2018 r. Obecnie Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola proszeni są do złożenia deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w naszej placówce w roku szkolnym 2018/2019. Deklarację należy pobrać i złożyć u wychowawców grup do 28 lutego 2018 r.

  Więcej na temat rekrutacji na rok szkolny 2018/2019 znajduje się w zakładce  "Dla rodziców - Rekrutacja do przedszkola":

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/text/?text=text/text1&subpage=2

 • POZNAJEMY ZAWODY NASZYCH RODZICÓW

  22 lutego w naszej grupie Smerfy gościła Pani fryzjerka, Pani Dorota Kuczma, mama Szymona. Na początku spotkania pani Dorotka przybliżyła dzieciom specyfikę pracy fryzjera, pokazała i omówiła niezbędne przybory fryzjerskie, a następnie wszystkim chętnym dzieciom wykonała fryzury. Odwagą wykazało się tylko 3 chłopców, którzy chętnie poddali się zabiegom fryzjerskim. Dziewczynki natomiast czuły się ,,jak ryba w wodzie", mogąc wybierać różne fryzury oraz dodatki (spinki, gumki).

  Na zakończenie spotkania Pani Dorotka wręczyła dzieciom upominki. Przedszkolaki pięknie podziękowały za wspólnie spędzony czas.

  Serdeczne podziękowania dla Pani Doroty Kuczmy za przybycie i ciekawe spotkanie.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/449

 • ODKRYWCY ,,CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"

  21 lutego 2018 r. grupę VI ,,Odkrywców” odwiedziła Pani Małgorzata Piotrowska, która włączyła się do akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom”. W nawiązaniu do zbliżających się obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, Pani Małgorzata przeczytała dzieciom lekturę pt. ,,Legenda o Królu Popielu”. Wybór treści książeczki przyczynił się do propagowania czytelnictwa literatury polskiej i uwrażliwienia na jej piękno. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały czytanej baśni i udzielały prawidłowych odpowiedzi, za co otrzymały od Pani Małgorzaty słodkie łakocie w postaci cukiereczków.

  Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Piotrowskiej za poświęcony czas i aktywny udział w wyżej wymienionej kampanii społecznej. Zachęcamy również innych rodziców do promowania i rozwijania zainteresowań czytelniczych.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/390

 • SMERFY ,,CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"

     W związku ze zbliżającą się setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, wychowawczynie i dzieci z grupy IV Smerfy postanowili uczcić tę uroczystość. Przez cały rok 2018, zaproszeni rodzice, biorący udział w akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom", przybliżać będą przedszkolakom historię naszego kraju poprzez legendy, baśnie i opowiadania. Chcemy w ten sposób celebrować rocznicę Odzyskania Niepodległości. 

          21 lutego 2018 roku przyszedł do naszej grupy Pan Łukasz Kuczma, tata Mikołaja. Przeczytał on legendę o początkach państwa polskiego pt.,, Lech, Czech i Rus". Przedszkolaki z uwagą wysłuchały lektury, a po zakończeniu jej odpowiadały na pytania naszego gościa. Pan Łukasz otrzymał dyplom za udział w naszej akcji, wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie, a dzieci otrzymały śliczne sówki w prezencie.

  Dziękujemy serdecznie Panu Łukaszowi za wspólnie spędzony czas  oraz za ciepło i życzliwość.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/448

 • AKADEMIA NAUKI

  19 lutego 2018 odbyło się kolejne, już trzecie spotkanie pod hasłem ,,Nauka dla malucha". Uczestniczyły w nim dzieci z grupy III i IV. Tematem zajęć był ,,Dźwięk". Przedszkolaki dowiedziały się co jest źródłem dźwięku, dlaczego w kosmosie dźwięku nie słychać i dlaczego hałas szkodzi? Pani Ola- prowadząca warsztaty aktywizowała dzieci pokazując bardzo ciekawe przedmioty , na których można było nawet zagrać. Największym zainteresowaniem cieszył się przyrząd służący do podsłuchu używany przez policjantów. Na zakończenie zajęć dzieci dowiedziały się o szkodliwości hałasu i jego unikaniu.

  Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Panią Olą, która opowie nam o aerodynamice.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/447

 • MAŁE SPOTKANIE Z WIELKĄ NAUKĄ

  16 lutego 2018 r. w gr. Tropicieli  i Odkrywców odbyło się kolejne spotkanie z naukowcem z ekipy „Mądry Dzieciak” pod hasłem: „Usłyszeć ciszę i zobaczyć dźwięk. Zajęcia z akustyki odkrywające tajemnice dźwięku”. Podczas zajęć dzieci mogły sprawdzić czy dźwięk można zobaczyć, dowiedziały się czym jest dźwięk, skąd pochodzi, jak go można wzmacniać oraz czy może być dla nas niebezpieczny. Podczas zajęć odbył się konkurs przeraźliwych krzyków – wygrały dziewczynkiJ. Dzieci zbudowały własne instrumenty- grające ekofony.  Na koniec spotkania odbył się niezwykły spektakl, próba zagrania wspólnego koncertu na wykonanych instrumentach.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/446

   

 • OPOWIEŚĆ Z LODOWEJ KRAINY

  14 lutego na Walentynki wybraliśmy się z grupą Biedronek i Krasnali na spektakl pt.:„Opowieść z Lodowej Krainy”, gdzie znane już dzieciom postacie Anny i Kristoffa, Elsy, Olafa i Svena przedstawiły ich dalsze losy. Opowieść z Lodowej Krainy to autorska inscenizacja oparta na motywach filmu „Kraina Lodu” i oryginalnej adaptacji Baśni H.CH. Andersena Królowa Śniegu. Ta muzyczna opowieść z pięknymi piosenkami wprowadziła dzieci w baśniowy świat księżniczek, rozbójników i mówiących zwierząt. To wzruszające, ale i zabawne widowisko, które- pomimo zimowej scenerii- wlało w serca naszych przedszkolaków dużo ciepła i radości. Dzieci wsłuchiwały się w głos natury i słuchały wskazówek Króla Lasu aby odnaleźć porwaną Annę. Bajka kończy się bardzo optymistycznie, miłością i wielka przemianą w sercu Księcia Lodu.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/444

 • MINI TEATR U ODKRYWCÓW

  15 lutego 2018 r. grupa VI Odkrywcy gościli starszych kolegów z klasy I b z wychowawczynią Gabrielą Pociask. Uczniowie przedstawili przedszkolakom inscenizację o babci i dziadku pt.: „Srubki do zupki”. Było wiele śmiechu i uciechy, gdyż treść miał charakter komediowy. Zarazem Odkrywcy dowiedzieli się istotna jest uwaga, gdy ktoś do nas mówi czy o coś prosi.

  Serdecznie dziękujemy uczniom i ich Wychowawczyni za spotkanie oraz zapraszamy ponownie.

  http://przedszkolemalawa.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=445

 • STARSI KOLEDZY MŁODSZYM – UCZNIOWIE KRASNALOM

  W dniu 13 stycznia 2018 roku w grupie I odbyło się kolejne spotkanie czytelnicze z cyklu „Starsi koledzy młodszym”. Do Krasnalków przybyli uczniowie klasy I a: Gabriel Pańczak i Jakub Dobrzański. Chłopcy przeczytali przedszkolakom bajkę  pt. „Franklin idzie do szpitala”, która słuchaczy bardzo zainteresowała. Zielony żółw Franklin znany jest dzieciom z serii powszechnie lubianych książeczek oraz popularnych filmów animowanych. Bohaterowie są wzorem do naśladowania dla dzieci, a ich przeżycia pozwalają odnaleźć się w niełatwych sytuacjach życiowych.
  Dziękujemy uczniom za przybycie i pouczającą lekturę. Zapraszamy do nas ponownie!

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/398

 • WALENTYNKI W GRUPIE TROPICIELI

  14 lutego był dla Tropicieli prawdziwym, czerwonym dniem sympatii i przyjaźni. Sześciolatki tego dnia ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień miłych wrażeń pod hasłem „KOLEŻANKO I KOLEGO ZROBIĘ DLA CIEBIE COŚ MIŁEGO”. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami, ponadto obdarowały się nawzajem balonami, lizakami w kształcie serca, karteczkami z miłymi życzeniami oraz zrobiły piękne, narożne zakładki do książek z elementami serduszek - techniką origami. Ten wyjątkowy dzień z pewnością można zaliczyć do udanych.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/442

 • NA TROPIE ZDROWYCH POTRAW

  Kolejna  podróż do świata smaków, zapachów i kolorów w  ramach cyklicznych warsztatów kulinarnych w grupie Tropicieli odbyła się w dniu 13 lutego 2018 r. Tym razem sześciolatki z pomocą pani wychowawczyni przygotowały karnawałowe gofry owocowe. Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w przygotowaniu składników do wykonania ciasta. Dominik odczytał na głos przepis, wg którego udało się dzieciom wykonać „puszystą masę” przy użyciu blendera. Następnie ciasto zostało umieszczone w gofrownicy.  Dobrze wypieczone gofry zostały udekorowane bitą śmietana oraz owocami.  Wrażenia i przeżycia  podczas pracy były niesamowite, a uśmiechy naszych dzieci bezcenne. To były wyjątkowe zajęcia, bo oprócz własnoręcznie wykonanych zdrowych pyszności, sześciolatki doskonaliły umiejętności bezpiecznego posługiwania się sprzętem AGD ułatwiającym pracę w kuchni.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/443

 • BAL KARNAWAŁOWY

  Bal karnawałowy dla przedszkolaków jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniu 13.02.2018 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród bohaterów znanych bajek można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Transformersy, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci to była nie lada gratka .

  Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez wodzireja.

  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

  Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

  Kolejny bal karnawałowy już za rok.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/441

 • NA TROPIE GIER PLANSZOWYCH

  Tuż przed feriami  w grupie Tropicieli we współpracy z wydawnictwem Granna rozpoczęły się zorganizowane zajęcia pod hasłem „Na tropie gier planszowych”. W ostatnią środę każdego miesiąca w godz. 14.30-15.30 sześciolatki z grupy V, będą spędzać czas kreatywnie, rozwojowo i w atmosferze zdrowej oraz potrzebnej rywalizacji. Tropiciele będą poznawać zasady różnych gier, ale też promować i zachęcać inne grupy do poznawania interesujących planszówek.

  Dlaczego? 

  Bo.....

  gry planszowe są m.in. niezwykle pomocne ze względu na ich edukacyjne wartości. To doskonały sposób, by rozwijać wiedzę i umiejętności dzieci. Prosta formuła rozgrywki zachęca i motywuje, by w pełni ją rozegrać, a wymagające myślenia na wielu różnych płaszczyznach zadania pozwalają pozytywnie stymulować dziecięcy umysł. Rozgrywki planszówek wymagają z reguły większej liczby graczy, dzięki czemu gry pomagają również integrować się w grupie. Uczą zasad uczciwości i fair play, niekiedy mają nawet działanie terapeutyczne, pomagając dzieciom wyzbyć się stresu. W miesiącu styczniu sześciolatki z grupy V otrzymały bezpłatnie od wydawnictwa Granna następujące gry: Moje dinozaury oraz Laleczki.

  Krótki opis gier:

  MOJE DINOZAURY

  Celem gry jest ułożenie postaci bajecznie kolorowych dinozaurów. Każdy element oznaczony jest kostką z oczkami. Rzucamy kostką i zbieramy elementy dinozaurów oznaczone odpowiednią liczbą oczek. Kto pierwszy ułoży swojego dinozaura, ten wygra. 
  (Wiek: 3-10 lat, liczba graczy 1-4)

   

  LALECZKI

  To zabawa w ubieranie laleczek. Dużo kolorowych ubranek daje możliwość komponowania wielu różnych strojów. Wygra ten, kto pierwszy ubierze swoją laleczkę. (Wiek: 3-7, liczba graczy: 1-4)

  W/w pozycje z powodzeniem łączą dobrą zabawę waz z nauką. Mamy nadzieję, że gry spodobają się dzieciom i powędrują do wszystkich zainteresowanych grup naszej placówki. Wkrótce kolejne ciekawe propozycje gier. Serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Granna za przekazanie gier.

                                                          Sześciolatki z gr. V wraz z wychowawcami

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/440

 • DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE BIEDRONEK

  Jak co roku pod koniec stycznia nie mogliśmy zapomnieć o ważnym Święcie Babci i Dziadka. Z tej okazji, dzieci wierszami i piosenkami chciały podkreślić jak ważną rolę w ich życiu pełni dziadek i babcia. Recytowane wiersze mówiły o miłości do babci, o wdzięczności za to, że dziadkowie zawsze mają dla nich czas. Natomiast goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Po części artystycznej i tańcu kaszubskim „Biedronki” wręczyły babciom żywe tulipany oraz laurki z wizerunkiem dziadków. Szczęśliwe twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

  Za cały wkład i pomoc dziękujemy rodzicom p. A. Pałys i p. J.Dudek oraz mamie Wiktora, Rity, Wiktorii, Szymona za poczęstunek godny tej pięknej uroczystości.

  Wychowawcy: Bernadeta Sobczyk, Anna Duszyńska- Pelc

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/439

 • DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE ODKRYWCÓW

  Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszym przedszkolu zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Ta wspaniała uroczystość odbyła się w naszej grupie 26.01.2018r. Na wstępie pani dyrektor przywitała wszystkich zebranych gości ciepłymi słowami. W udekorowanej sali dzieci wraz ze swoją wychowawczynią przygotowały piękny program artystyczny pt. ,,Co nasi dziadkowie śpiewali, kiedy byli tak jak my całkiem mali?” W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w strojach ludowych. Przedszkolaki zaprezentowały wiersze, tańce i piosenki, które pozwoliły babciom i dziadkom przenieść się w lata swojego dzieciństwa. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci przygotowały również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami. Były to piękne książeczki z życzeniami. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości na poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze.

  Serdeczne podziękowania kieruję pod adresem rodziców, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wspaniałej uroczystości.

  Wychowawczyni: Jolanta Bobeł.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/438

 • KRASNALE ,,CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"

  W dniu 25 stycznia 2018 r. w grupie I "Krasnale" po raz kolejny w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" rodzic naszej Dominiki, Pani Sabina Krupa zechciała spędzić w naszym towarzystwie trochę czasu i przeczytać nam bajkę ,pt. "Masza i niedźwiedź". Pomimo, że każdy mały przedszkolak zna wręcz na pamięć przygody niesfornej bohaterki, z wielkim skupieniem i zaciekawieniem wysłuchali co się tym razem przydarzyło Maszy i Niedźwiedźiowi. W ramach podziękowania małe przedszkolaki zatańczyły dla Pani Sabiny taniec "Pingwinków". Nasz gość nie pozostał dłużny, przekazał w prezencie bajkę oraz całą torebkę słodkości.

  Dziękujemy Pani Sabinie Krupa za przybycie i wspólnie spędzony czas.

  Zapraszamy innych rodziców do włączenia się w akcję.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/381

 • DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE MOTYLKÓW

  Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w sercu każdego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Grupa Motylków zaprosiła swoje Babcie i Dziadków do przedszkola  w dniu  23 stycznia. Dzieci przygotowały  dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. Następnie wnuki wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki i laurki z pięknymi życzeniami. W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i dumy.                                          Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.
  Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.
  Serdeczne podziękowania składamy rodzicom, którzy przygotowali ciasta oraz pani Izabeli Semoczko oraz pani Annie Paśko za pomoc w przebiegu uroczystości.

  Wychowawczynie grupy III
   

 • TEATR WSPÓŁCZESNY Z KRAKOWA - SPEKTAKL PT. KUBA I BUBA CZYLI SAVOIR-VIVRE DLA DZIECI

  W dniu 25 stycznia dzieci z grup: Motylki, Smerfy, Odkrywcy i Tropiciele wybrały się do Rzeszowa na spektakl pt. „Kuba i Buba czyli savoir-vivre dla dzieci” w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa. Spektakl opowiadał o niesfornych bliźniakach- Kubie i jego siostrze Bubie, którzy zostali wysłani na wakacje do lubującej się w elegancji babci, gdzie mieli nauczyć się dobrych manier i nabrać ogłady. Tam przypadkiem natykają się na Bon Tona, który ma ich skutecznie nauczyć zasad dobrego wychowania. Bon Ton to robot, dzieło życia pana Waldemara, ekscentrycznego konstruktora, a zarazem staromodnego wielbiciela babci bliźniaków.
  Wraz z sympatycznymi bohaterami, widzowie dowiedzieli się między innymi, w jaki sposób przywitać się ze starszym i czy zamiast kłótni nie lepiej skorzystać z magicznych słów – dziękuję, przepraszam i proszę ale przede wszystkim, jak w codziennych sytuacjach korzystać z zasad dobrego wychowania.
  Poza ciekawą akcją i dużą ilością humoru podziwialiśmy również piękne efekty specjalne. Na ścianach i suficie sali pojawiały się generowane przez lasery wspaniałe – ruchome wzory. Spektakl był oprawiony wpadającą w ucho muzyką. Przedstawienie  zrobiło na przedszkolakach  duże wrażenie. Dzieci wróciły do przedszkola w świetnych humorach bogatsze o wiedzę na temat savoir-vivre.
   

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/437

 • SPOTKANIE TROPICIELI Z GOKiB- FILIA W MALAWIE

  23 stycznia 2018 r. sześciolatki z grupy V miały przyjemność uczestniczyć w kolejnych zajęciach z cyklu „Kreatywne spotkania z GOKiB w Malawie”. Tym razem pani instruktor zaproponowała dzieciom wykonanie wesołych bałwanów. Tropiciele ochoczo zabrali się do pracy, a końcowy efekt twórczości naszych dzieci można podziwiać w pracowni plastycznej GOKiB.

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/421

 • DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE SMERFÓW

  22 stycznia 2018 roku w grupie IV Smerfy miała miejsce  uroczystość, podczas której gościliśmy wspaniałych gości- babcie i dziadków naszych przedszkolaków. Na wstępie Pani Dyrektor Brygida Korab przywitała gości, a następnie odbyła się pogadanka przeprowadzona przez Pana policjanta na temat bezpieczeństwa seniorów we współczesnym świecie. Następnie wychowawczynie powitały gości i złożyły życzenia. Najważniejszym punktem spotkania był występ dzieci, który rozpoczął się od nastrojowego tańca ,,śnieżynek". Kolejnym elementem występu były Jasełka oraz wiersze i piosenki dla dziadków. Na zakończenie przedszkolaki przygotowały niespodziankę: był to taniec ,,Krakowiak" a potem tort ze świeczkami i uroczyste ,,Sto lat".

  Dziękujemy wszystkim babciom i wszystkim dziadkom za przybycie, wspólnie spędzony czas oraz życzliwość okazywaną nam nauczycielom.

  Gorące podziękowania dla rodziców przygotowujących ciasta oraz dla P. Aleksandry Radke i  P.Katarzyny Kumor za pomoc w organizacji uroczystości.

  wychowawczynie grupy IV

  https://przedszkolemalawa.edupage.org/album/?#gallery/436

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Gminne Przedszkole w Malawie
  Malawa 199B
  36-007 Krasne

  Wicedyrektor mgr Brygida Korab przyjmuje strony:
  wtorek 8.00 - 10.00
  czwartek 7.30 - 9.30
  (w innych dniach: po wcześniejszym umówieniu się osobistym lub telefonicznym – tel. 17 855 42 02)
 • 17 230 03 20
  17 230 03 22

Galeria zdjęć