Wtorek 18.09.2018

Wiadomości

• 15.09.2018r. przedszkolaki z grupy IV, V i VI uczestniczyli w przeglądzie artystycznym ,,Podkarpackie wędrówki” w CH Plaza Rzeszów. Impreza  odbywała się pod patronatem ministra kultury i dziedzictwa narodowego oraz marszałka województwa podkarpackiego. Występy były jednym z wydarzeń w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa zorganizowanych przez Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin. Dzieci recytowały wiersze o bogactwie województwa Podkarpackiego, na podstawie książeczek ,,Podkarpackie wędrówki dla przedszkolaków”. Po występach wszyscy dostali upominki i zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Wszystkim gratulujemy wspaniałego występu!!

• SMERFY ,,Cała Polska czyta dzieciom''

13 września 2018 roku w grupie V Smerfy rozpoczęła się kontynuacja cyklu czytelniczego Cała Polska czyta dzieciom. W związku z obchodami 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w roku 2018  zaproszeni rodzice czytają dzieciom legendy związane z historią naszego kraju.

Naszym pierwszym gościem był Pan Łukasz Kuczma, tato Mikołaja. Przeczytał on dzieciom Legendę o królu Popielu.Na zakończenie spotkania Pan Łukasz rozmawiał z przedszkolakami na temat treści legendy, zadawał pytania, a także sam odpowiadał na zadane przez dzieci.

• WITAMY W NASZYM PRZEDSZKOLU

"Miś różowy, miś pluszowy zbuntował się dziś,

chce iść także do przedszkola, tak jak chodzi Krzyś.

Wziął Krzyś misia w obie rączki: - Po co pójdziesz tam?

- Będę bawił sie wesoło i nie będę sam."

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie. Szczególne powitanie kierujemy do naszych nowych podopiecznych, którzy pierwszy raz przekroczą nasze progi.

Żegnając wakacyjne plaże, góry, łąki, lasy i potoki życzymy Wszystkim, aby nowy rok szkolny przyniósł ogrom radości, zabawy, sukcesów oraz  niezapomnianych chwil w gronie przedszkolnej społeczności.

• DZIECIAKI MLECZAKI

23 sierpnia 2018 r. mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszym przedszkolu Mleczną Paczkę, odwiedziny, której były dla naszej placówki nagrodą specjalną za wyjątkową aktywność w ramach realizacji programu "Dzieciaki Mleczaki". To był fantastyczny dzień. Cala masa zabaw związana z mlekiem, zagadki, zabawy "pod chmurką" i ciekawe opowieści. Okazało się że dzieci bardzo lubią mleko, każdy w zasadzie miał swój przysmak. Jedni wychwalali kakao, inni budyń czy serki czekoladowe. Byli też zwolennicy twarożku, ale królowało mleko truskawkowe.

• Spotkanie organizacyjne

Zapraszamy Państwa na spotkania grupowe

dotyczące organizacji nowego roku szkolnego 2018/2019

w dniu 29 sierpnia 2018 roku o godzinie 17:00.

Grono Pedagogiczne

wtorek 7.30 - 9,30
    piątek 8.00 - 10,00
    (w innych dniach: po wcześniejszym umówieniu się osobistym lub telefonicznym – tel. 17 230 03 20)